Nabídka všech modelů vozu e-up!

Nový e-up! je náš důkaz, že i malé auto dokáže díky svému minimalistickému designu podávat velké výkony. A samozřejmě také díky svému dynamickému elektrickému pohonu. Díky výkonnému elektrickému pohonu zvýšil nový e-up! nejenom dojezdovou vzdálenost, a to až na 260 km, ale také radost z jízdy.

Více o Volkswagen e-up!

Díky výkonnému elektrickému pohonu zvýšil nový e-up! nejenom dojezdovou vzdálenost, a to až na 260 km, ale také radost z jízdy. Na Vašich cestách pak budete mít dobrý přístup k internetu, kde prostřednictvím aplikace "maps+more" můžete například lehce najít veřejné nabíjecí stanice. Po celé Evropě. To nejlepší však je, že díky elektrickému pohonu pojedete lokálně zcela bez emisí a přispějete tak ke snížení produkce CO₂. To má pozitivní vliv na klima.

V kombinaci s rozhraním "maps+more dock", včetně bezplatné a nově vytvořené aplikace pro operační systémy iOS a Android promění obratem Váš nový e-up! na automobil připojený do sítě. A díky sériovému rádiu "composition phone" se z něj navíc stane pojízdný Boombox.

Součástí sériové výbavy je nyní také asistent pro udržování vozu v jízdním pruhu "Lane Assist", systém rozpoznávání dopravních značek, nové plnohodnotné hlavové a boční airbagy a upozornění na nezapnuté bezpečností pásy vpředu i vzadu. 

Fotogalerie Volkswagen e-up!

Potřebujete poradit s výběrem vozu Volkswagen? Kontaktujte nás

ico-message
Zanechte zprávu

Naši prodejci vám odpoví následující pracovní den

* povinný údaj