Nabídka všech modelů vozu Sharan

Návrat domů je pro mnoho lidí stejně krásný jako odjezd na cestu. S vozem Sharan lze však nyní obojí spojit dohromady. Díky jeho flexibilní koncepci prostoru, praktickým bočním posuvným dveřím a maximálnímu komfortu na všech sedadlech ve třech řadách se v něm budete cítit téměř jako v oblíbeném domácím křesle. A kromě vysoce kvalitních materiálů v interiéru má Sharan také stylový exteriér.

Více o Volkswagen Sharan

Vysoce kvalitní výbavou a čistým designem se vyznačuje každý Volkswagen. Celá řada možností individualizace Vám navíc umožňuje, abyste si vytvořili Váš vlastní Sharan. Budete překvapeni, jak bohatou nabídku máte k dispozici. Sharan dokonale zvládá dva protichůdné požadavky - je velmi dobře využitelný ve všedních dnech, jeho vzhled přitom rozhodně není všední. Interiér vozu Sharan je toho nejlepším důkazem: Vypadá stejně kvalitně, jak se v něm cítíte. A přitom je navržen tak, aby uspokojil nároky každodenního rodinného života.

Ať ve smokingu v opeře nebo s rodinou na velkém nákupu. Všestrannost vozu Sharan je harmonicky sladěna s moderním a kvalitním designem. Slunce, vítr a mnoho dalšího: Panoramatické posuvné/výklopné střešní okno otevírá spoustu možností. 

Potřebujete hodně místa? Ve voze Sharan ho najdete. V pětimístném provedení dokonce až 2 430 litrů. Díky funkci sklopení opěradel sedadel "EasyFold" je jeho variabilita rychlejší a snazší jako nikdy dříve. Sharan může být na přání vybaven až dvěma integrovanými dětskými sedačkami. Komfort si mohou užít i Vaši nejmenší pasažéři. Rodina, přátelé, kolegové: Je-li k dispozici až sedm sedadel, tak si každý najde své místo. A díky systému pro usnadnění nastupování "Easy Entry" se i cestující na sedadlech ve třetí řadě dostanou pohodlně na svá místa. "Sezame otevři se" - téměř stejně okouzlujícím způsobem je u vozu Sharan možné otevřít i zavřít boční posuvné dveře s elektrickým ovládáním (výbava na přání). 

Ať už chcete za jízdy telefonovat, potřebujete aktuální dopravní informace, chcete se za pomoci navigace dostat do cíle Vaší cesty nebo si jen chcete poslechnout hudbu z vlastních zdrojů - Sharan Vám nabízí celou řadu možností, jak pohodlně a jednoduše využívat moderní technologie. Inteligentní asistenční systémy přispívají ve Vašem voze Sharan k většímu komfortu a pomohou zvládnout kritické jízdní situace nebo dokonce zcela zabrání jejich vzniku. Přestože si přítomnosti této technologie ne vždy povšimnete, vědomí, že existuje, Vám přináší dobrý pocit.

Videogalerie Volkswagen Sharan

Fotogalerie Volkswagen Sharan

Dokumenty ke stažení

Potřebujete poradit s výběrem vozu Volkswagen? Kontaktujte nás

ico-message
Zanechte zprávu

Naši prodejci vám odpoví následující pracovní den

* povinný údaj