Kia Stonic - All inclusive Klokočka

Pořiďte si novou Kia Stonic All inclusive od Klokočky se zvýhodněním až 40 000 Kč. Přijedete se svým starým vozem, odjíždíte s novým. O zbytek se postaráme my. 

detail2

Co vše All inclusive nabídka zahrnuje?

Bonus při financování vozu ◀

Financování je rozumnou cestou k novému vozu v případě, že se nechcete vynaložit všechny úspory. Pokud zvolíte tuto cestu, najdeme společně takovou variantu, která bude vyhovovat vašim možnostem a navíc získáte bonus ve výši 10 000 Kč.

     

▶ Výkupní bonus

Nechcete řešit prodej stávajícího vozu po své ose? Nechce to na nás a využijte volný čas třeba na výlet. Váš vůz vykoupíme vy navíc získáte bonus ve výši 15 000 Kč.

Bonus od Klokočky 

Ať už bude vaše cesta k vozu jakákoliv, můžete počítat s bonusem od nás

ve výši 15 000 Kč

▶ Náhradní vůz při pravidelném servisu 

Krom finančního zvýhodnění při financování vozu a zvýhodnění za vůz na protiúčet při koupi nového vozu Kia Stonic vám zajistíme v rámci této nabídky po dobu pravidelné servisní prohlídky dle intervalu výrobce zajistíme bezplatně náhradní vůz.

Proč si vybrat vůz u nás? ◀

Prodejem to nekončí. Protože si vážíme vašeho rozhodnutí, je pro nás kvalita následné péče stejně důležitá. O to, aby váš vůz sloužil dlouho a bez problémů se v Autosalonu Klokočka postará tým profesionálů, který v roce 2022 získal ocenění nejlepší servis Kia a drží si jej i za první kvartál roku 2023.  Ať už půjde o pravidelnou servisní kontrolu nebo o mimořádné situace, jsme tu pro vás.

▶ 7 let záruky

Kia je jediným výrobcem, který nabízí v Evropě záruku na 7 let nebo 150 000 km. Záruka kryje jakékoli výrobní vady, které vyjdou najevo při normálním používání, a které lze připsat chybě ve výrobě nebo montáži. Na vady, způsobené normálním opotřebením během provozu, jako je opotřebení pneumatik a brzdového obložení, se záruční krytí nevztahuje.

Bonusy je možné kombinovat. Např. při koupi nového vozu bez financování, stále můžete čerpat bonus 15 000 Kč za výkup stávajícího vozu i bonus od Klokočky ve výši 15 000 Kč.
Nabídka platí na pořízení nového vozu Kia Stonic.
Nabídka je platná do 30. 6. 2023.

Náš tým je vám k dispozici

Neváhejte se obrátit na naše prodejce, nebo nám zanechte kontakt, my se vám ozveme.

Jan_Novy QR kód

Jan Nový
Prodejce nových vozů KIA

jan.novy@klokocka.cz +420 601 252 966

Plichta QR kód

Ondřej Plichta
Prodejce nových vozů KIA

ondrej.plichta@klokocka.cz +420 601 252 771