Služby u Klokočky nepřerušeny

Vážený kliente,

dovolte, abychom Vás informovali, že služby AUTOSALONU KLOKOČKA jsou v maximálním rozsahu, který nám umožňuje současná mimořádná situace, i nadále k dispozici.

SERVISNÍ SLUŽBY A PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ OTEVŘENY

provozní doba: pondělí – pátek 7:00 – 17:00
pouze po předchozím objednání

Ve snaze pomoci v současné situaci přinášíme v rámci servisních služeb
speciální nabídky platné do 31.3.2020:

Pick up ZDARMA – vyzvedneme si Váš vůz u Vás doma a pak ho opět vrátíme zpět
50% sleva na zapůjčení náhradního vozu servisu
25% sleva na kabinový filtr
20% sleva na přezutí při objednávce do konce března
dezinfekce ozonem za cenu 500 Kč (vč. DPH)

Lakovna a klempírna jsou taktéž v provozu. Využijte volnější kapacity našeho karosářského centra. Pokud nemáte připojištění náhradního vozu, využijte výše uvedenou 50% slevu na náhradní vozidlo. Opravy drobných poškození laku karoserie (nárazníky, blatníky, kapota apod.) do 48 hodin.

Veškeré naše běžné služby jako pravidelné prohlídky za mimořádné ceny. 


Při návštěvě servisu je nutné dodržovat bezpečnostní opatření v zájmu ochrany vlastního zdraví i zdraví našich zaměstnanců. Vstup bez zakrytí obličeje je zakázán, další bezpečnostní opatření spojená s aktuálním servisním procesem Vám budou našimi zaměstnanci sdělena při objednávání termínu.


 PRODEJNÍ SLUŽBY – PRODEJ NOVÝCH A OJETÝCH VOZŮ, PRONÁJEM VOZIDEL OTEVŘENY "NA DÁLKU"

provozní doba: pondělí - pátek 9:00 – 16:00
pouze telefonicky nebo elektronicky

Prodejní služby probíhají pouze „na dálku“. Vedle telefonu a emailu s námi můžete komunikovat také prostřednictvím našeho zbrusu nového webu www.klokocka.cz, a to díky kontaktním formulářům ke všem poskytovaným službám Autosalonu Klokočka.

Potřebujete nové auto?
Naši prodejci jsou připraveni na Váš telefonát nebo email. I takto „na dálku“ Vám poskytneme veškeré informace k vozu, zprostředkujeme videoprohlídku všech skladových vozů, poradíme s konfigurací, připravíme kalkulace a zvýhodněné nabídky operativního leasingu dle Vašich potřeb a možností. Jsme prostě připraveni Vám jakkoli pomoci při výběru nových vozů značek ŠKODA, VOLKSWAGEN, AUDI, KIA A VOLKSWAGEN UŽITKOVÉ VOZY, nebo při volbě z pestré nabídky zánovních a ojetých vozidel. 
V Autosalonu Klokočka můžete vybírat z bezmála 650 vozů.

Prohlédněte si na našem zbrusu novém webu aktuální širokou nabídku akčních vozů za zvýhodněné ceny.


Sledujte průběžně také nabídku vozů na operativní leasing se zvýhodněnými kalkulacemi, kterou každý den doplňujeme o nové vozy. Rádi Vám připravíme další, individuální nabídky odpovídající Vašim potřebám.


Říkáte si, jak si vůz převezmete za aktuální situace? Jsme připraveni být bezkontaktní. Každou situaci budeme řešit individuálně. Rádi Vám vůz po dohodě také zarezervujeme a vydodáme později, není tedy třeba vůz koupit či převzít hned. 


Stále si u nás můžete nechat ocenit vůz při zájmu o výkup. Využijte poptávkový formulář a telefonicky se domluvíme na všech podrobnostech.


V nabídce máme přes 400 ojetých vozů, jejichž prohlídku jsme schopni stejně jako u všech našich nových skladových vozů zprostředkovat prostřednictvím videozáznamu. Financování i pojištění odbavíte z pohodlí domova.


Pokud si nechcete či nemůžete vůz kupovat, máme pro Vás nabídku na jeho pronájem za zvýhodněné ceny v naší partnerské autopůjčovně.


Autosalon Klokočka funguje v souladu se všemi nařízeními vlády České republiky, za účelem ochrany zdraví nás všech. Informace o případných změnách fungování naleznete na našich webových stránkách.

Přejeme pevné zdraví a těšíme se společně s Vámi na brzký návrat do běžného režimu,

tým Autosalonu Klokočka

Akce

Všechny akce