Otevírací doba 31. prosince 2020 - 2. ledna 2021

Vážení zákazníci,

ve čtvrtek 31. prosince 2020 máme otevřeno pouze do 16:30. Z důvodu státního svátku 1.1.2021 pak máme v pátek a sobotu zavřeno.

Stále platí, že prodej funguje pouze v režimu on-line.

Těšit se na Vás budeme opět v pondělí 4. ledna 2021.

OMEZENÍ PROVOZU V NÁVAZNOSTI NA NAŘÍZENÍ VLÁDY ČR

Servisní služby Autosalonu Klokočka včetně prodeje náhradních dílů fungují i nadále beze změn - tedy od pondělí do pátku v čase 7:00 - 18:00, v sobotu v čase 8:00 – 14:00. Na servisní termín se lze objednávat prostřednictvím servisních kontaktů ZDE. Prosíme všechny, aby respektovali nejen bezpečnost svoji, ale i našich pracovníků. Vstup bez zakrytí obličeje je zakázán, další bezpečnostní opatření spojená s aktuálním servisním procesem Vám budou našimi zaměstnanci sdělena při objednávání termínu. 

V případě zájmu o koupi nového nebo ojetého vozu, pronájem vozidla, kalkulaci operativního leasingu, pomoc s konfigurátorem nebo nastavením infotainmentu jsou Vám stále k dispozici také naši prodejci, ovšem pouze na e-mailu či telefonu, a to od pondělí do pátku v čase 9:00 - 17:30, v sobotu v čase 8:00 - 14:00. Poptávky budou vyřizovány dle individuálních potřeb a možností zákazníka. Kontakty na naše prodejce naleznete ZDE

Autosalon Klokočka funguje v souladu se všemi nařízeními vlády České republiky, za účelem ochrany zdraví nás všech.

Informace o případných změnách naleznete na našich webových stránkách.

Děkujeme za pochopení a těšíme se společně s Vámi na brzký návrat do běžného režimu,

tým Autosalonu Klokočka

hero_mobile_svatky

Akce

Všechny akce