Nabídka všech modelů vozu KIA Rio

Je těžké nenechat se ohromit zcela novým modelem Kia Rio. Je to kompaktní vůz,který pobere všechno, co potřebujete – a ještě mnohem víc. Elegantní dynamický design dodává modelu Rio neodolatelnou přitažlivost. Komfortní prvky, výbava a nejmodernější technika promění Vaše cestování v ryzí potěšení. A vyspělé bezpečnostní prvky Vám poskytnou pocit jistoty, který si zasloužíte.

Více o KIA Rio

Odvážná, elegantní a výkonná nová Kia Rio je ještě sportovnější a inovativnější než dosud. Aerodynamické linie a svalnaté tvary propůjčují vozu solidní vzhled, který odpovídá jeho vynikajícím provozním vlastnostem. Mezi přitažlivé detaily patří modernizovaný přední nárazník, 17“ kola z lehké slitiny a nové integrované světlomety LED.

Moderní interiér nového modelu Kia Rio je nepřekonatelný, ať se jedná o příjemně měkké materiály, výborně anatomicky tvarovaná, ergonomická sedadla vpředu, přístrojovou desku orientovanou na řidiče nebo sportovní detaily. Výbava překypuje komfortními funkcemi, stejně jako vyspělou technikou. Při každém usednutí za volant budete vítáni.

Nová Kia Rio je dokonalým vozem do města s dostatkem prostoru pro každodenní provoz, protože do své třídy přináší novou definici prostornosti. Přátelé i rodinní příslušníci ocení vzadu dostatek místa pro pohodlné cestování. Sklopná zadní sedadla znamenají novou úroveň praktičnosti. Velkorysostí oplývá také zavazadlový prostor s pozoruhodným objemem 325 litrů.

Nová Kia Rio bere komfort vážně. Myslí na všechny Vaše potřeby, například vyhříváním sedadel vpředu a volantu, bezklíčkovým přístupovým systémem nebo rozmanitými příležitostmi ke snadnému odložení různých věcí. Díky bezkabelovým systémům Android Auto™ a Apple CarPlay™ 1, 2 budete mít také přístup k aplikacím a funkcím Vašeho telefonu – včetně navigace, hlasového ovládání, funkce hands-free pro telefonování a zasílání textových zpráv, přehrávání hudby z internetu a mnoho dalších funkcí.

Nová Kia Rio je vybavena palubními službami UVO Connect 3, 4 – souborem vyspělých funkcí, které propojí Vás, řidiče, s okolním světem v reálném čase a poskytnou Vám neocenitelné informace při každé jízdě, od aktuálního dopravního zpravodajství přes předpověď počasí a zajímavé cíle až po podrobné informace o potenciálních parkovacích místech na ulicích i v parkovacích budovách – a ještě mnohem více.

Fotogalerie Kia Rio

Dokumenty ke stažení

Potřebujete poradit s výběrem vozu Kia? Kontaktujte nás

ico-message
Zanechte zprávu

Naši prodejci Vám odpoví následující pracovní den

* povinný údaj