Nabídka všech modelů vozu KIA e-Soul

Moderní linie, svěží barvy a špičkové technologické detaily jsou důvodem, pro který nová Kia e-Soul vyniká nad ostatními. Vyberte si ze sedmi barev celé karoserie a sedmi dvoubarevných kombinací karoserii, střechu a vnějších zpětná zrcátka. Elektrický vzhled doplňují 17 disky kol z lehkých slitin.

Více o Kia e-Soul

Nová Kia e-Soul vyčnívá z davu moderními tvary, svěžími barvami a technicky vyspělými detaily. Vyberte si ze sedmi barev kompletního lakování karoserie a sedmi dvoubarevných kombinací pro karoserii/střechu a zrcátka. „Elektrický“ vzhled završují speciální 17“ kola z lehké slitiny.

Zde naleznete obrovský prostor pro Vaši vlastní definici komfortu, stylu a barev. Speciální dekorační osvětlení se mění s hudbou a odráží se v ozdobných prvcích barevného paketu s metalickým lakem v odstínu červené, zelené nebo zlaté. Kožené čalounění umocňuje sofistikovanost vyhřívaných a odvětrávaných sedadel vpředu a vyhřívaných sedadel vzadu.

Co se týče osvětlení, nabízí nová Kia e-Soul všechny důvody k radosti. Může se pochlubit světlomety LED s diodami LED pro denní svícení, mlhovými světlomety LED a zadními sdruženými svítilnami LED. Chcete ještě víc? Diodami LED jsou vybaveny také ukazatele směru na elektricky sklopných, leskle černých vnějších zpětných zrcátkách. Vidět a být viděn!

Už nemusíte hledat čerpací stanice, měnit motorový olej, ani poslouchat hlučný, vibrující motor. Navíc nebudete vypouštět vůbec žádné emise. Nová Kia e-Soul Vám místo toho poskytne cestování s dlouhým dojezdem, snadným nabíjením a okamžitým zrychlením – v moderní atmosféře, v níž může být hlučná jedině Vaše hudba.

Větší sada akumulátorů s kapacitou 64 kWh má dojezd až 452 km na jedno nabití2. Menší sada akumulátorů s kapacitou 39,2 kWh nabízí dojezd až 277 km.2 Ať si vyberete jakékoli akumulátory, pro obě sady platí exkluzivní 7letá záruka Kia4.

Doma můžete používat normální i rychlé nabíjení. Na veřejných nabíjecích stanicích CCS (Combined Charging System) lze nabíjet výkonem až 100 kW (nabití na 80 % za 30 minut3). Dopřejte si více komfortu a naprogramujte si spuštění nabíjecího procesu na dálku. K dispozici je dokonce i zimní mód, který vyhřívá akumulátory pro maximální účinnost.

Videogalerie Kia e-Soul

Fotogalerie Kia e-Soul

Dokumenty ke stažení

Potřebujete poradit s výběrem vozu Kia? Kontaktujte nás

ico-message
Zanechte zprávu

Naši prodejci Vám odpoví následující pracovní den

* povinný údaj