Co vás čeká

  • Rozjezd a budování nového oddělení – tomuto segmentu jsme se zatím nevěnovali, proto hledáme proaktivního a samostatného člověka, který to s námi pořádně nakopne
  • Dohled nad tím, aby cesty našich zákazníků byly nejen zábavné ale i bezpečné
  • Koordinace oprav a prodeje motocyklů
  • Spolupráce na marketingových kampaních a akcích, akviziční činnost
  • Komunikace napříč firmou, se zákazníky a dodavateli

Co požadujeme

  • Zápal do motorek a světa kolem nich – musíš tím prostě žít!
  • Minimálně 3 roky zkušeností na vedoucí pozici
  • Zkušenosti s rozjezdem a budováním obchodu od A do Z
  • Znalost konstrukce všech částí motocyklů
  • Obchodního ducha a zaměření na zákazníky – chceme být partnerem, na kterého se můžou zákazníci spolehnout
  • Řidičský průkaz skupiny A – řidičskou dovednost jízdy na motocyklu
  • Spolehlivost a bezúhonnost
  • Aktivní přístup k práci a životu
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Chuť učit se novým věcem

Co u Tebe ještě oceníme:

  • znalost AJ nebo NJ
  • certifikát ČNB pro poskytování nebo zprostředkování vázaného spotřebitelského úvěru
  • Zkušenosti se značkami, které se prodávají a servisují na českém trhu

Co nabízíme

  • Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Moderní pracovní prostředí
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Zaměstnanecké benefity, ze kterých si určitě vybereš
  • Možnost účasti na sportovních, společenských a kulturních akcích

Další informace

  • Jedná se o novou pozici v nově vznikajícím oddělení
  • Práce na plný úvazek
  • Nástup dle dohody
  • Postrádáš ještě nějakou informaci? Volej: +420 222 197 716

klokockast

Autosalon Klokočka

Počátky společnosti Autosalon Klokočka se datují do roku 1988. V roce 2018 oslavila své třicáté narozeniny s více než 85 000 prodanými automobily na svém kontě. V současnosti zaměstnává více než 220 pracovníků na dvou pobočkách v Praze. Svým lidem nabízí zázemí stabilní společnosti a jistotu včasné mzdy.

Počátky společnosti Autosalon Klokočka se datují do roku 1988. V roce 2018 oslavila své třicáté narozeniny s více než 85 000 prodanými automobily na svém kontě.

Už v dobách svého závodění v rallye jsem si uvědomil, že nejlepších výsledků můžeme dosáhnout jen jako dobře fungující tým. Tuto zkušenost jsem si přenesl také do svého podnikání, ve kterém jsem se vždy maximálně snažil obklopit nejen šikovnými a pracovitými lidmi, ale rovněž kolegy, kteří umějí takříkajíc táhnout za jeden provaz.
Jan Klokočka majitel společnosti

Zaměstnanecké benefity

ico-b-0

Příspěvek na
stravování

Kantýna / stravenky s denní dotací

ico-b-1

Občerstvení na
pracovišti

Nápoje jsou na našich pracovištích zdarma

ico-b-2

Firemní akce

Vánoční večírek, rodinný den, sportovní akce a mnoho dalších

ico-b-3

Sportovní a
společenské akce

Volné vstupenky na vybrané akce v průběhu celého roku

ico-b-4

Zaměstnanecké slevy

na firemní produkty

ico-b-5

Motivační program

od našich partnerů

ico-b-6

Kompletní servisní
služby

pro vlastní vůz se zaměstnaneckou slevou

ico-b-7

Operativní leasing

se zaměstnaneckou slevou

ico-b-9

Finanční bonus

při životních a kariérních výročích

ico-b-10

Placené volno

nad rámec dovolené

ico-b-11

Očkování proti
chřipce

zdarma 1× ročně

ico-b-12

Jazykové vzdělávací
kurzy

na pracovišti

ico-b-13

Vzdělávání a odborný
rozvoj

školení, zvyšování a udržování si kvalifikace

Všechny benefity

Máte zájem o tuto pozici?

Chcete se stát naším novým kolegou/kolegyní? Zaujala vás tato pozice? Zašlete nám své CV a my se ozveme zpět.

Vedoucí prodeje a servisu motocyklů

Vybrat soubor Soubor nevybrán

* povinný údaj