Co vás čeká

Nečekáme, že budeš umět v marketingu vše od A do Z. Spoustu Tě toho u nás naučíme. Ani my jsme učení z nebe nespadli a vzájemně se obohacujeme. Oceníme ovšem, pokud už budeš mít nějaké zkušenosti se správou sociálních sítí, protože to bude Tvým denním chlebem. Proto bude fajn, pokud budeš umět napsat poutavý text a bude Tě to bavit. Velké uplatnění najdeš také ve tvorbě a rozesílce e-mailingových kampaní. Nebudeš na to však sám. Na kampaních budeš spolupracovat také s externími agenturami a s ostatními kolegy na spoustě dalších i offline zakázkách. Pokud přicházíš z agenturního prostředí, určitě se u nás rychle zajedeš. Pohybujeme se na automobilovém trhu, proto počítej s tím, že je občas potřeba náš produkt během eventů přeparkovat nebo přeleštit. O řidičáku se tedy klidně zmiň.

Co požadujeme

Do našeho malého a mladého marketingového týmu hledáme posilu se zaměřením na oblast online. Zajímá Tě prostředí sociálních sítí? Rád/a nastavuješ postupy vedoucí k jasným cílům? Nebojíš se vyhodnocovat, analyzovat a kriticky přemýšlet nad zvolenými cestami? Přijímat konstruktivní zpětnou vazbu, občas něco předělat a dotáhnout to do konce? Jsi komunikativní bytost oplývající bezchybnou češtinou? Tušíš, co znamená SEO nebo PPC? Jsi proaktivní a dokážeš vyjít s každým, pokud je to potřeba pro splnění úkolu? Pokud ano, tak čti dál. Věříme, že si budeme rozumět.

Co nabízíme

Všichni Ti nejen v začátcích ochotně pomůžeme se zorientovat a zlepšovat se. Podpoříme Tě ve vzdělávání a rozvoji. Nejedeme tady od-do. Třeba Tě zaujme flexibilní začátek i konec pracovního dne. Můžeš se těšit také na příspěvek na oběd v naší restauraci a výbornou kávu, jejíž vůně se nám často line po chodbách. Díky mnoha eventům během roku se dostaneš na spoustu zajímavých míst se zajímavými lidmi. Slevy na produkty a služby Autosalonu Klokočka i našich partnerů potěšily už zástupy členů Klokaní rodiny, která se stále rozrůstá. 

Další informace

  • Plný pracovní úvazek
  • Nástup možný ihned
  • Lokalita: Karlovarská 814, Praha 6 - Řepy.
  • Postrádáš ještě nějakou informaci? Volej: +420 222 197 716

Zní Ti to dobře? Máš chuť se připojit do kolektivu stabilní české firmy s mnohaletou tradicí na automobilovém trhu a naučit se spoustu nového? Nenechávej si to pro sebe a dej nám o sobě vědět!


Mám zájem o tuto pozici
rolincova_mobile

Autosalon Klokočka

Počátky společnosti Autosalon Klokočka se datují do roku 1988. V roce 2018 oslavila své třicáté narozeniny s více než 85 000 prodanými automobily na svém kontě. V současnosti zaměstnává více než 220 pracovníků na dvou pobočkách v Praze. Svým lidem nabízí zázemí stabilní společnosti a jistotu včasné mzdy.

Počátky společnosti Autosalon Klokočka se datují do roku 1988. V roce 2018 oslavila své třicáté narozeniny s více než 85 000 prodanými automobily na svém kontě.


Práce v oddělení lidských zdrojů je pro mě velkou výzvou a každodenní příležitostí setkávat se se zajímavými lidmi, kteří mají velký elán do práce. Při práci na tvorbě stabilního a kvalifikovaného týmu se stále učím něco nového. Pokud i Ty máš chuť se rozvíjet a pracovat s námi na rozrůstání spokojené zákaznické základny Autosalonu Klokočka, rádi Tě přivítáme do Klokaní rodiny.
Martina Rolincová personalistka

Zaměstnanecké benefity

ico-b-0

Příspěvek na
stravování

Kantýna / stravenky s denní dotací

ico-b-1

Občerstvení na
pracovišti

Nápoje jsou na našich pracovištích zdarma

ico-b-2

Firemní akce

Vánoční večírek, rodinný den, sportovní akce a mnoho dalších

ico-b-3

Sportovní a
společenské akce

Volné vstupenky na vybrané akce v průběhu celého roku

ico-b-4

Zaměstnanecké slevy

na firemní produkty

ico-b-5

Motivační program

od našich partnerů

ico-b-6

Kompletní servisní
služby

pro vlastní vůz se zaměstnaneckou slevou

ico-b-7

Operativní leasing

se zaměstnaneckou slevou

ico-b-9

Finanční bonus

při životních a kariérních výročích

ico-b-10

Placené volno

nad rámec dovolené

ico-b-11

Očkování proti
chřipce

zdarma 1× ročně

ico-b-12

Jazykové vzdělávací
kurzy

na pracovišti

ico-b-13

Vzdělávání a odborný
rozvoj

školení, zvyšování a udržování si kvalifikace

Všechny benefity

Máte zájem o tuto pozici?

Chcete se stát naším novým kolegou/kolegyní? Zaujala vás tato pozice? Zašlete nám své CV a my se ozveme zpět.

Mám zájem

Specialista marketingu se zaměřením na online

Vybrat soubor Soubor nevybrán
Vybrat soubor Soubor nevybrán
Vybrat soubor Soubor nevybrán

* povinný údaj