Co vás čeká

  • Prodej nových vozů značky VW
  • Prodej doplňkových služeb (příslušenství, financování, pojištění)
  • Péče o nové i stávající zákazníky
  • Prezentace vozů a testovací jízdy
  • Péče o nabízené vozy
  • Akvizice nových obchodních případů

Co požadujeme

  • Obchodního ducha včetně výborných komunikačních dovedností
  • SŠ vzdělání s maturitou - podmínkou
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič(ka)
  • Příjemné a reprezentativní vystupování
  • Chuť učit se novým věcem
  • Znalost práce s MS Office
  • Výhodou: certifikát pro poskytování úvěrových služeb a pojištění (případně potřeba dodělat po nástupu)
  • Výhodou: zkušenosti s programem CARIS a ProFIN
  • Výhodou: praxe v oblasti prodeje automobilů
  • Výhodou: znalost AJ nebo NJ

Co nabízíme

  • Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Moderní pracovní prostředí
  • Komplexní zaškolení a možnost dalšího vzdělávání
  • Příspěvek na stravování
  • Zaměstnanecké benefity, ze kterých si určitě vyberete
  • Možnost účasti na sportovních, společenských a kulturních akcí
  • Nástup je možný ihned nebo dle dohody
  • Zobrazit všechny benefity

Další informace

  • Plný pracovní úvazek
  • Nástup dohodou
  • Lokalita: Karlovarská 660, Praha 6 - Řepy
  • Postrádáte ještě nějakou informaci?
    Volejte: +420 222 197 702

fabera medailonek mobile

Autosalon Klokočka

Počátky společnosti Autosalon Klokočka se datují do roku 1988. V roce 2018 oslavila své třicáté narozeniny s více než 85 000 prodanými automobily na svém kontě. V současnosti zaměstnává více než 220 pracovníků na dvou pobočkách v Praze. Svým lidem nabízí zázemí stabilní společnosti a jistotu včasné mzdy.

Počátky společnosti Autosalon Klokočka se datují do roku 1988. V roce 2018 oslavila své třicáté narozeniny s více než 85 000 prodanými automobily na svém kontě.

„Do svého týmu hledám nadšence, který žije auty a bude chtít lidem plnit jejich sny a hledat to nejlepší možné řešení. Jsme tu jedna rodina a trávíme spolu v práci spoustu času. Proto hledám člověka, který bude týmový hráč a zároveň bude brát práci jako své poslání. Naším cílem je, aby se i naši zákazníci u nás cítili jako doma a koupi nového vozu si opravdu užili.“
Petr Fabera vedoucí prodeje Volkswagen

Zaměstnanecké benefity

ico-b-0

Příspěvek na
stravování

Kantýna / stravenky s denní dotací

ico-b-1

Občerstvení na
pracovišti

Nápoje jsou na našich pracovištích zdarma

ico-b-2

Firemní akce

Vánoční večírek, rodinný den, sportovní akce a mnoho dalších

ico-b-3

Sportovní a
společenské akce

Volné vstupenky na vybrané akce v průběhu celého roku

ico-b-4

Zaměstnanecké slevy

na firemní produkty

ico-b-5

Motivační program

od našich partnerů

ico-b-6

Kompletní servisní
služby

pro vlastní vůz se zaměstnaneckou slevou

ico-b-7

Operativní leasing

se zaměstnaneckou slevou

ico-b-9

Finanční bonus

při životních a kariérních výročích

ico-b-10

Placené volno

nad rámec dovolené

ico-b-11

Očkování proti
chřipce

zdarma 1× ročně

ico-b-12

Jazykové vzdělávací
kurzy

na pracovišti

ico-b-13

Vzdělávání a odborný
rozvoj

školení, zvyšování a udržování si kvalifikace

Všechny benefity

Máte zájem o tuto pozici?

Chcete se stát naším novým kolegou/kolegyní? Zaujala vás tato pozice? Zašlete nám své CV a my se ozveme zpět.

Prodejce osobních vozů Volkswagen

Vybrat soubor Soubor nevybrán

* povinný údaj