Co vás čeká

  • Diagnostika poruch a stavu motocyklů
  • Odstraňování závad
  • Kontrola technického stavu
  • Montáž doplňků a příslušenství
  • Běžné pozáruční opravy
  • Spolupráce v rámci menšího motorkářského týmu i větší Klokaní rodiny

Co požadujeme

  • Zápal do motorek a všeho kolem nich
  • Technickou znalost motocyklů na vysoké úrovni
  • Chuť učit se novým věcem
  • Pečlivost a smysl pro detail
  • Odpovědnost a samostatnost
  • Bezúhonnost
  • ŘP sk. B

Co nabízíme

  • Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti
  • Zajímavé slevy na produkty a služby Autosalonu Klokočka i u našich partnerů (restaurace, obchody…)
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Moderní pracovní prostředí plné adrenalinu a motocyklové techniky
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Zaměstnanecké benefity, ze kterých si určitě vybereš
  • Možnost účasti na kulturních a sportovních akcích našich partnerů

Další informace

  • Na Tvou odpověď zareagujeme co nejdříve – je to i v našem zájmu
  • Jsi to Ty? My máme zájem. Tak odpověz rychle!
  • Nástup je možný ihned nebo dle dohody
  • Postrádáš ještě nějakou informaci? Volej: +420 222 197 702

Milujeme motorky, dobře jim rozumíme a spokojenost našich zákazníků je u nás na prvním místě. Pojď s námi růst a dále budovat firmu s klokanem ve znaku i Ty!

rezek-mobile02

Autosalon Klokočka

Počátky společnosti Autosalon Klokočka se datují do roku 1988. V roce 2018 oslavila své třicáté narozeniny s více než 85 000 prodanými automobily na svém kontě. V současnosti zaměstnává více než 220 pracovníků na dvou pobočkách v Praze. Svým lidem nabízí zázemí stabilní společnosti a jistotu včasné mzdy.

Počátky společnosti Autosalon Klokočka se datují do roku 1988. V roce 2018 oslavila své třicáté narozeniny s více než 85 000 prodanými automobily na svém kontě.

Do svého týmu hledám lidi, kteří mají motorkářské srdce a baví je vše, co k jednostopému životnímu stylu patří. Náš tým si zakládá na vzájemné důvěře a spolupráci, a proto i Ty bys měl být týmový hráč, na kterého se můžeme spolehnout a sdílet s námi 100% nasazení pro spokojenost našich zákazníků. Dokážu ocenit poctivou práci a podpořit Tvůj osobní růst. Těším se, že budeme společně psát příběh našeho motosalonu.
Petr Rezek vedoucí provozovny motocyklů

Zaměstnanecké benefity

ico-b-0

Příspěvek na
stravování

Kantýna / stravenky s denní dotací

ico-b-1

Občerstvení na
pracovišti

Nápoje jsou na našich pracovištích zdarma

ico-b-2

Firemní akce

Vánoční večírek, rodinný den, sportovní akce a mnoho dalších

ico-b-3

Sportovní a
společenské akce

Volné vstupenky na vybrané akce v průběhu celého roku

ico-b-4

Zaměstnanecké slevy

na firemní produkty

ico-b-5

Motivační program

od našich partnerů

ico-b-6

Kompletní servisní
služby

pro vlastní vůz se zaměstnaneckou slevou

ico-b-7

Operativní leasing

se zaměstnaneckou slevou

ico-b-9

Finanční bonus

při životních a kariérních výročích

ico-b-10

Placené volno

nad rámec dovolené

ico-b-11

Očkování proti
chřipce

zdarma 1× ročně

ico-b-12

Jazykové vzdělávací
kurzy

na pracovišti

ico-b-13

Vzdělávání a odborný
rozvoj

školení, zvyšování a udržování si kvalifikace

Všechny benefity

Máte zájem o tuto pozici?

Chcete se stát naším novým kolegou/kolegyní? Zaujala vás tato pozice? Zašlete nám své CV a my se ozveme zpět.

Motomechanik

Vybrat soubor Soubor nevybrán

* povinný údaj