Teď to klapne!
Nenechte si ujet naši akční nabídku. Právě teď si můžete pořídit některý z vybraných modelů ŠKODA skladem se zajímavou cenovou výhodou. S financováním CHYTŘE a s balíčkem Prodloužená záruka & Předplacený servis to konečně může klapnout!*

AKČNÍ NABÍDKA FINANCOVÁNÍ SKLADOVÝCH VOZŮ
BALÍČEK PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA & PŘEDPLACENÝ SERVIS ZDARMA NEBO ZA 9 900 KČ
Dopřejte si bezstarostnou jízdu! Při koupi vybraného modelu ŠKODA nyní můžete získat balíček Prodloužená záruka & Předplacený servis ve variantě Standard na 5 let nebo do nájezdu 100 000 km zdarma při financování vozu CHYTŘE nebo za výhodnou cenu 9 900 Kč s DPH při platbě v hotovosti.
Předplacený servis pokrývá servisní úkony předepsané výrobcem - pravidelné servisní prohlídky, které zahrnují výměnu motorového oleje, filtrů, brzdové kapaliny, zapalovacích svíček a další servisní úkony.
VÝHODNÉ FINANCOVÁNÍ CHYTŘE
Financování CHYTŘE je výhodné financování, ve kterém si splátky nastavíte podle své potřeby včetně kompletního pojištění. Na základě vaší volby počáteční splátky, délky smlouvy a poslední navýšené splátky si určíte ideální měsíční splátku tak, abyste si mohli pořídit vysněný vůz bez velkého zásahu do svých úspor.
ŠKODA Financial Services spojuje výhodné financování vašeho vozu s dalšími službami a benefity ŠKODA Pojištění a ŠKODA Předplacený servis.
S volbou vhodné formy financování a získáním nejlepší nabídky Vám s radostí poradíme.
BONUS OD KLOKOČKY

ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ ŠKODA V HODNOTĚ 5000 KČ DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU
Sortiment Škoda Originálních dílů zahrnuje běžné autodoplňky pro všechny vozy Škoda. Nabízíme širokou škálu autodoplňků jako jsou stěrače, autokoberce, poklice, autokosmetika, povinná výbava a mnoho dalšího. S naším bonusem si můžete vybrat jakékoli příslušenství do 5000 Kč.
25% SLEVA NA NÁKUP V KOLA KLOKOČKA
Při koupi vybraného modelu ŠKODA nyní můžete získat slevu 25% na nákup v prodejně Kola Klokočka na Praha 5 - Barrandov. Nabízíme jízdních kola, elektrokola a příslušenství pro rekreaci i pro náročné bikery. Na naší prodejně naleznete značky kol Apache, Rock Machine, Stevens, Kellys, Dynatek a další.
AKČNÍ NABÍDKA SE VZTAHUJE NA MODELY
ŠKODA KAROQ JIŽ OD 5 999 KČ
Měsíční splátka s financováním CHYTŘE již od 5 999 Kč s DPH včetně ŠKODA Pojištění Standard. Balíček Prodloužená záruka & Předplacený servis ve variantě Standard s financováním CHYTŘE zdarma (cenová výhoda 41 900 Kč s DPH) nebo za 9 900 Kč s DPH při platbě v hotovosti (cenová výhoda 32 000 Kč s DPH).
ŠKODA KAMIQ JIŽ OD 4 444 KČ
Měsíční splátka s financováním CHYTŘE již od 4 444 Kč s DPH včetně ŠKODA Pojištění Standard. Balíček Prodloužená záruka & Předplacený servis ve variantě Standard s financováním CHYTŘE zdarma (cenová výhoda 36 200 Kč s DPH) nebo za 9 900 Kč s DPH při platbě v hotovosti (cenová výhoda 26 300 Kč s DPH).
ŠKODA SCALA JIŽ OD 4 399 KČ
Měsíční splátka s financováním CHYTŘE již od 4 399 Kč s DPH včetně ŠKODA Pojištění Standard. Balíček Prodloužená záruka & Předplacený servis ve variantě Standard s financováním CHYTŘE zdarma (cenová výhoda 34 800 Kč s DPH) nebo za 9 900 Kč s DPH při platbě v hotovosti (cenová výhoda 24 900 Kč s DPH).
ŠKODA FABIA JIŽ OD 3 599 KČ
Měsíční splátka s financováním CHYTŘE již od 3 599 Kč s DPH včetně ŠKODA Pojištění Standard. Balíček Prodloužená záruka & Předplacený servis ve variantě Standard s financováním CHYTŘE zdarma (cenová výhoda 30 300 Kč s DPH) nebo za 9 900 Kč s DPH při platbě v hotovosti (cenová výhoda 20 400 Kč s DPH).
*Nabídka je platná pro fyzické osoby a OSVČ – nákup max. 1 vozu. Akci nelze kombinovat s fleetovými nebo jinými podporami. Bonus Klokočka zahrnuje příslušenství v hodnotě 5000Kč i voucher na slevu 25% do Kola Klokočka.
Zaujala vás naše akční nabídka? Kontaktujte naše prodejce


David Rohla
Vedoucí prodeje nových vozů ŠKODA


Lukáš Neubauer
Prodejce nových vozů ŠKODA

