Teď to klapne!

Nenechte si ujet naši akční nabídku. Právě teď si můžete pořídit některý z vybraných modelů ŠKODA skladem se zajímavou cenovou výhodou. S financováním CHYTŘE a s balíčkem Prodloužená záruka & Předplacený servis to konečně může klapnout!*

Teď to klapne_Akce detail web

AKČNÍ NABÍDKA FINANCOVÁNÍ SKLADOVÝCH VOZŮ

BALÍČEK PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA & PŘEDPLACENÝ SERVIS ZDARMA NEBO ZA 9 900 KČ

 Dopřejte si bezstarostnou jízdu! Při koupi vybraného modelu ŠKODA nyní   můžete získat balíček Prodloužená záruka & Předplacený servis ve variantě   Standard na 5 let nebo do nájezdu 100 000 km zdarma při financování vozu   CHYTŘE nebo za výhodnou cenu 9 900 Kč s DPH při platbě v hotovosti.

Předplacený servis pokrývá servisní úkony předepsané výrobcem -  pravidelné servisní prohlídky, které zahrnují výměnu motorového oleje, filtrů, brzdové kapaliny, zapalovacích svíček a další servisní úkony.


 

VÝHODNÉ FINANCOVÁNÍ CHYTŘE

Financování CHYTŘE je výhodné financování, ve kterém si splátky nastavíte podle své potřeby včetně kompletního pojištění. Na základě vaší volby počáteční splátky, délky smlouvy a poslední navýšené splátky si určíte ideální měsíční splátku tak, abyste si mohli pořídit vysněný vůz bez velkého zásahu do svých úspor.

ŠKODA Financial Services spojuje výhodné financování vašeho vozu s dalšími službami a benefity ŠKODA Pojištění a ŠKODA Předplacený servis. 

S volbou vhodné formy financování a získáním nejlepší nabídky Vám s radostí poradíme.

BONUS OD KLOKOČKY


ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ ŠKODA V HODNOTĚ 5000 KČ DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU

Sortiment Škoda Originálních dílů zahrnuje běžné autodoplňky pro všechny vozy Škoda. Nabízíme širokou škálu autodoplňků jako jsou stěrače, autokoberce, poklice, autokosmetika, povinná výbava a mnoho dalšího. S naším bonusem si můžete vybrat jakékoli příslušenství do 5000 Kč.

25% SLEVA NA NÁKUP V KOLA KLOKOČKA

Při koupi vybraného modelu ŠKODA nyní můžete získat slevu 25% na nákup v prodejně Kola Klokočka na Praha 5 - Barrandov. Nabízíme jízdních kola, elektrokola a příslušenství pro rekreaci i pro náročné bikery. Na naší prodejně naleznete značky kol Apache, Rock Machine, Stevens, Kellys, Dynatek a další.

AKČNÍ NABÍDKA SE VZTAHUJE NA MODELY

ŠKODA KAROQ JIŽ OD 5 999 KČ

Měsíční splátka s financováním CHYTŘE již od 5 999 Kč s DPH včetně ŠKODA Pojištění Standard. Balíček Prodloužená záruka & Předplacený servis ve variantě Standard s financováním CHYTŘE zdarma (cenová výhoda 41 900 Kč s DPH) nebo za 9 900 Kč s DPH při platbě v hotovosti (cenová výhoda 32 000 Kč s DPH).

ŠKODA KAMIQ JIŽ OD 4 444 KČ

Měsíční splátka s financováním CHYTŘE již od 4 444 Kč s DPH včetně ŠKODA Pojištění Standard. Balíček Prodloužená záruka & Předplacený servis ve variantě Standard s financováním CHYTŘE zdarma (cenová výhoda 36 200 Kč s DPH) nebo za 9 900 Kč s DPH při platbě v hotovosti (cenová výhoda 26 300 Kč s DPH).

ŠKODA SCALA JIŽ OD 4 399 KČ

Měsíční splátka s financováním CHYTŘE již od 4 399 Kč s DPH včetně ŠKODA Pojištění Standard. Balíček Prodloužená záruka & Předplacený servis ve variantě Standard s financováním CHYTŘE zdarma (cenová výhoda 34 800 Kč s DPH) nebo za 9 900 Kč s DPH při platbě v hotovosti (cenová výhoda 24 900 Kč s DPH).

 ŠKODA FABIA JIŽ OD 3 599 KČ

 Měsíční splátka s financováním CHYTŘE již od 3 599 Kč s DPH včetně     ŠKODA Pojištění Standard. Balíček Prodloužená záruka & Předplacený   servis ve variantě Standard s financováním CHYTŘE zdarma (cenová výhoda   30 300 Kč s DPH) nebo za 9 900 Kč s DPH při platbě v hotovosti (cenová   výhoda 20 400 Kč s DPH).

*Nabídka je platná pro fyzické osoby a OSVČ – nákup max. 1 vozu. Akci nelze kombinovat s fleetovými nebo jinými podporami. Bonus Klokočka zahrnuje příslušenství v hodnotě 5000Kč i voucher na slevu 25% do Kola Klokočka.

Zaujala vás naše akční nabídka? Kontaktujte naše prodejce

David_Rohla QR kód

David Rohla
Vedoucí prodeje nových vozů ŠKODA

david.rohla@klokocka.cz +420725887828

Lukas_Neubauer QR kód

Lukáš Neubauer
Prodejce nových vozů ŠKODA

lukas.neubauer@klokocka.cz +420601252933

Michal_Kanka QR kód

Michal Kaňka
Prodejce nových vozů ŠKODA

michal.kanka@klokocka.cz +420702089096