Teď to klapne!

Na léto jsme pro vás připravili akční vozy Fresh. Modely Karoq, Kamiq a Scala Fresh můžete nyní získat s mimořádnou výbavou navíc a s výhodným financováním. Ušetřit můžete rovněž na balíčku služeb Předplacený servis ve variantě Standard a Prodloužená záruka. Například v případě modelu Karoq Fresh vám v kapse může zůstat až 108 100 Kč1!

Teď to klapne_Akce detail web

AKČNÍ NABÍDKA FINANCOVÁNÍ SKLADOVÝCH VOZŮ

BALÍČEK PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA & PŘEDPLACENÝ SERVIS ZDARMA NEBO ZA 9 900 KČ

 Dopřejte si bezstarostnou jízdu! Při koupi vybraného modelu ŠKODA nyní   můžete získat balíček Prodloužená záruka & Předplacený servis ve variantě   Standard na 5 let nebo do nájezdu 100 000 km zdarma při financování vozu   CHYTŘE nebo za výhodnou cenu 9 900 Kč s DPH při platbě v hotovosti.

Předplacený servis pokrývá servisní úkony předepsané výrobcem -  pravidelné servisní prohlídky, které zahrnují výměnu motorového oleje, filtrů, brzdové kapaliny, zapalovacích svíček a další servisní úkony.


 

VÝHODNÉ FINANCOVÁNÍ CHYTŘE

Financování CHYTŘE je výhodné financování, ve kterém si splátky nastavíte podle své potřeby včetně kompletního pojištění. Na základě vaší volby počáteční splátky, délky smlouvy a poslední navýšené splátky si určíte ideální měsíční splátku tak, abyste si mohli pořídit vysněný vůz bez velkého zásahu do svých úspor.

ŠKODA Financial Services spojuje výhodné financování vašeho vozu s dalšími službami a benefity ŠKODA Pojištění a ŠKODA Předplacený servis. 

S volbou vhodné formy financování a získáním nejlepší nabídky Vám s radostí poradíme.

BONUS OD KLOKOČKY


ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ ŠKODA V HODNOTĚ 5000 KČ DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU

Sortiment Škoda Originálních dílů zahrnuje běžné autodoplňky pro všechny vozy Škoda. Nabízíme širokou škálu autodoplňků jako jsou stěrače, autokoberce, poklice, autokosmetika, povinná výbava a mnoho dalšího. S naším bonusem si můžete vybrat jakékoli příslušenství do 5000 Kč.

25% SLEVA NA NÁKUP V KOLA KLOKOČKA

Při koupi vybraného modelu ŠKODA nyní můžete získat slevu 25% na nákup v prodejně Kola Klokočka na Praha 5 - Barrandov. Nabízíme jízdních kola, elektrokola a příslušenství pro rekreaci i pro náročné bikery. Na naší prodejně naleznete značky kol Apache, Rock Machine, Stevens, Kellys, Dynatek a další.

AKČNÍ NABÍDKA SE VZTAHUJE NA MODELY

KAROQ FRESH SE ZÁKAZNICKOU VÝHODOU AŽ 108 000 KČ

Zákaznická výhoda základního modelu Fresh v doporučených cenách je 62 100 Kč. Doporučená cena základního modelu Fresh je 699 900 Kč včetně DPH.

Při Financování CHYTŘE získáte výhodu až 108 100 Kč a Předplacený servis ve variantě Standard a Prodloužená záruka zdarma.

KAMIQ FRESH SE ZÁKAZNICKOU VÝHODOU AŽ 95 800 Kč

Zákaznická výhoda základního modelu Fresh v doporučených cenách je 56 800 Kč. Doporučená cena základního modelu Fresh je 499 900 Kč včetně DPH. 

Při Financování CHYTŘE získáte zákaznickou výhodu až 95 800 Kč2 a balíček Předplacený servis ve variantě Standard a Prodloužená záruka zcela zdarma.

SCALA FRESH SE ZÁKAZNICKOU VÝHODOU AŽ 75 800 KČ

Zákaznická výhoda základního modelu Fresh je v doporučených cenách 36 800 Kč. Doporučená cena základního modelu Fresh je 499 900 Kč včetně DPH. 

Při Financování CHYTŘE získáte zákaznickou výhodu až 75 800 Kč3 a balíček Předplacený servis ve variantě a Prodloužená záruka Standard zcela zdarma.

*Akce platí do 30. 9. 2023 a je platná pro fyzické osoby a OSVČ – nákup max. 1 vozu. Akci nelze kombinovat s fleetovými nebo jinými podporami. Bonus Klokočka zahrnuje příslušenství v hodnotě 5000Kč i voucher na slevu 25% do Kola Klokočka.

Zaujala vás naše akční nabídka? Kontaktujte naše prodejce

David_Rohla QR kód

David Rohla
Vedoucí prodeje nových vozů Škoda

david.rohla@klokocka.cz +420 725 887 828

Lukas_Neubauer QR kód

Lukáš Neubauer
Prodejce nových vozů Škoda

lukas.neubauer@klokocka.cz +420 601 252 933