Škoda Connect

Služby Škoda Connect umožňují propojit vůz s online světem. Tím rozšiřují funkce vozu a infotainmentu. Služby Škoda Connect Vám dají řadu možností, jak využít potenciál vozu na maximum a zároveň si usnadnit a zpříjemnit život.

detail

Co je Škoda Connect

Služby jsou rozděleny do logických tematických balíčků. Ať už chcete rozšířit možnosti infotainmentu (balíček služeb Infotainment Online), usnadnit péči o technický stav vozu (balíček Proaktivní servis), nebo získat přístup ke svému vozidlu Škoda na dálku (balíček Vzdálený přístup) Pomocníkem jim při tom je aplikace pro chytré telefony MyŠkoda.

Proaktivní servis

Balíček proaktivní služby umožňuje vašemu vozidlu odesílat informace preferovanému servisnímu partnerovi, pokud je potřeba vyměnit např. olej nebo prasklou žárovku. Díky aplikaci MyŠkoda můžete zobrazit hlášení o stavu vozidla kdykoli potřebujete. Informace o vozidle nebo silniční asistenci jednoduše zjistíte stisknutím tlačítka Info/Poruchy na vašem střešním panelu a náš asistent vám pomůže.

Vzdálený přístup

K vozidlu máte přístup odkudkoli, protože vaše vozidlo je online. Prohlédne si údaje o jízdě, zkontrolujte aktuální stav automobilu nebo místo, kde je zaparkováno, a zatřepejte a blikejte, abyste ještě rychleji navigovali do svého vozu Škoda. Na základě modelu a jízdy můžete dálkově zamknout/odemknout nebo zapnout předehřev.

Infotainment online

Pomůže vám pokaždé bezpečně a pohodlně dosáhnout cíle. Profily trady se nyní počítají online a pomáhají vám vyhnout se dopravní zácpě. Také aktualizace map jsou automaticky aktualizovány. Požadovanou benzínovou/nabíjecí stanici, parkovací místa nebo jiné zajímavé místo můžete kdykoli vyhledat online.


 

IV vzdálené služby

Pokrývá různé funkce pro váš elektrický vůz Škoda Enyaq iV. Můžete ovládat nebo plánovat proces klimatizace (vytápění a chlazení), nabíjet baterii na dálku prostřednictvím mobilní aplikace. 

Aktivace ve čtyřech krocích

1. Krok

Stáhněte si aplikaci MyŠkoda pro své mobilní zařízení pomocí QR kódu nebo kliknutím na odkaz níže přejděte na portál Škoda Connect.

2. Krok

Přihlašte se pomocí svého Škoda ID nebo si vytvořte nové.

3. Krok

Přijdejte svůj vůz podle VIN kódu a využívejte služby Škoda Connect naplno.

Aplikace pro infotainment

Nabídky

Využijte slevy, které na vaší trase nabízejí naši smluvní partneři. Příjemné slevy a speciální nabídky jsou k dispozici například na čerpacích stanicích, v obchodních řetězcích a restauracích.


Dopravní informace

Pomozte všem jezdit bezpečněji. Aplikace vás informuje o dění na trase přímo prostřednictvím dispeje infotaiment systému. 

Nezávislé topení

Díky nezávislému systému vytápění můžete vy i vaši cestující využívat mnoha výhod. Zajišťuje nejen příjemnou teplotu v interiéru, ale také vyšší bezpečnost a nižší zatížení motoru a spotřebu paliva po nastartování vozu.

Poslední parkovací pozice

Najděte svůj vůz kdykoli a kdekoli. Aplikace automaticky uloží polohu vašeho zaparkovaného vozu, ať už jste parkovali vy nebo někdo jiný.

Zprávy ze světa

Sledujte, co se děje kolem nás. Přidejte si oblíbené zpravodajské kanály do svého infotaiment systému a už nikdy vám neunikne žádná zpráva.

Oznámení o alarmu

V případě podezřelé aktivity týkající se vašeho vozu obdržíte okamžité upozornění na mobilní zařízení. Buďte si jisti, že se o odeslání poplašné zprávy dozvíte jako první, abyste mohli rychle jednat.

Potřebujete poradit s aplikací Škoda Connect? Obraťte se na naše prodejce.

Frantisek_Husak QR kód

František Husák
Prodejce nových vozů Škoda

frantisek.husak@klokocka.cz +420 601 589 544

Lukas_Neubauer QR kód

Lukáš Neubauer
Prodejce nových vozů Škoda

lukas.neubauer@klokocka.cz +420 601 252 933