Kia Sportage Black Edition s 0% úrokem

Získejte nyní vozy Kia Sportage Black Edition na úvěr bez dodatečného navýšení a navíc zvýhodněnou cenu na sadu zimních pneumatik.

sportage0

KIA SPORTAGE BLACK EDITION

Vyrazte za dobrodružstvím v odvážném modelu Kia Sportage Black Edition s balíčkem příslušenství v atraktivním designu s bohatou výbavou, konektivitou a prémiovým soundsystémem JBL.

Získejte nyní vozy Kia Sportage Black Edition na úvěr bez dodatečného navýšení. Získejte 0% úrok a navíc zvýhodněnou cenu na sadu zimních pneumatik.

Pro více podrobností o nabídce kontaktujte naše prodejce.

7 let Kia Záruka

Kvalita, spolehlivost, vyspělá technologie a použité materiály ve vozech Kia nám dovolují nabídnout našim zákazníkům výjimečnou záruční dobu 7 let nebo 150 000 najetých km na vůz a dokonce 12 let na prorezavění karoserie.

Více o záruce

7 let Kia Asistence

jsou komplexní asistenční služby, které zajistí, že v případě nouzové situace, poruchy nebo nehody pro vás bude zprostředkován servis přímo na místě. Pokud zde nemůže být váš vůz opraven, zorganizuje Kia Asistence odtah vašeho vozu do autorizovaného servisu a zajistí pro vás náhradní vozidlo. Asistenční služby zahrnují mimo jiné také případné zajištění ubytování, přepravu zavazadel i doručení opraveného vozidla zpět k majiteli.

Více o asistenci

7 let aktualizace mapových podkladů navigace

zdarma, pokud je vůz vybaven originální vestavěnou navigací Kia.

Více o aktualizaci map

Kombinovaná spotřeba a emise CO2 (WLTP). Kia Sportage: 5,8−9,2 l/100 km 151−209 g/km. Reprezentativní příklad financování Sportage Comfort 1,6 GDI GPF s programem Kia s 0% navýšením; pořizovací cena 519 980 Kč vč. DPH, výše úvěru 259 990 Kč, akontace 50 % (259 990 Kč); pevná úroková sazba 0,00 % p.a., RPSN 15,45 % p.a.; měsíční (1.-24.) splátka úvěru 10 832 Kč, měsíční splátka pojištění HAV 1 135 Kč, POV 400 Kč; poplatek za poskytnutí úvěru 3 640 Kč; délka úvěru 24 měsíců. Celková částka k uhrazení (jistina, úrok, hav. pojištění, pov. ručení, poplatek): 303 448 Kč, pojištění sjednáno u pojišťovny UNIQA. Nabídka je určena pro individuální zákazníky − spotřebitele na nákup jednoho vozu. Pro fyzické osoby podnikající i nepodnikající a právnické osoby akontace možná od 0 %. Podmínky pro firmy a podnikatele na vyžádání. Vyobrazení vozů je pouze ilustrativní a může obsahovat doplňkovou výbavu. Nabídka platí do 31. 10. 2021.

Potřebujete poradit s výběrem vozu Kia? Kontaktujte nás

ico-message
Zanechte zprávu

Naši prodejci Vám odpoví následující pracovní den

* povinný údaj