Jarní servisní nabídka Volkswagen

Vybavte se v našich autorizovaných servisech Originálním příslušenstvím Volkswagen®, letními pneumatikami s bezplatnou PneuGarancí a možností uplatnění slevy 500 Kč. Využijte Top nabídku výhodných servisních úkonů s Originálními díly Volkswagen®, provedení STK zdarma, slevových poukazů Plus plán a jarní servisní prohlídky Vašeho vozu.

headerimg-4k

Vylepšete si svůj Golf  

Akční balíček originálního příslušenství za pouhých 8 828 Kč

Získejte střešní nosiče, plastovou vložku do zavazadlového prostoru, sadu gumových koberců a ochrannou fólii nákladové hrany.

Akční balíček originálního příslušenství se zvýhodněním 30 %

Obsahuje sadu gumových koberců, plastovou vložku do kufru, ochranu nákladové hrany, dynamické kryty kol a sadu zimních kompletů.

Akční balíček originálního příslušenství za 26 194 Kč

Doplňte svůj vůz o zimní kompletní kola, vložku do zavazadlového prostoru, sadu gumových koberců, ochrannou fólii nákladové hrany a dynamické kryty kol.

Výhodná nabídka příslušenství

Držák na jízdní kolo

Nosič jízdních kol z originálního příslušenství Volkswagen pro stacionární přepravu jízdních kol na střeše vozidla upoutává svým držákem rámu a kolejnicí na kolo v jedinečném designu a drží kolo automaticky ve správné pozici. Inovativní otočný knoflík pro omezení krouticího momentu kontroluje krouticí moment působící na rám jízdního kola, takže je jízdní kolo řádně zajištěno.

  • 3 740 Kč

Nosič jízdních kol na tažné zařízení Premium

Nosič se na vozidlo automaticky připevní jednoduchým nasazením kolmo na kulovou hlavu a následným sklopením dolů. Díky velkému úhlu odklopení 90 stupňů lze nosič nožním pedálem natolik odklopit, že zavazadlový prostor zůstane i u vozidel s velkými výklopnými dveřmi stále dobře přístupný.

Nosič dokáže přepravovat až 2 jízdní kola, lze dokoupit rozšíření pro 3. jízdní kolo. Šířka kolejnic 55 mm, napínací profil rámu max. 80 x 45 mm, vzdálenost kolejnic 22 cm, rozvor kol max. 130 cm. Nosnost max. 60 kg.

  • 18 860 Kč

Nosič jízdních kol na tažné zařízení Compact III

Originální nosič jízdních kol Volkswagen Compact III je nejmenší, nejlehčí a nejkompaktnější nosič své třídy pro tažné zařízení. Dokáže přepravovat až 3 jízdní kola. Díky skládacímu systému lze zadní světla, kolejnice a rám nosiče kompletně složit a uložit do praktické transportní tašky, která je obsahem balení. Díky sklápěcí funkci nosiče je jednoduché se dostat do zavazadlového prostoru osobních vozidel i s uchycenými koly na nosiči. Šířka kolejnic 50 mm, napínací profil rámu max. 80 x 45 mm, vzdálenost kolejnic 19/18 cm, rozvor kol max. 125 cm. Nosnost max. 54 kg, vlastní hmotnost nosiče 16 kg.

  • 18 790 Kč

Chladicí box

Je vhodný pro bezproblémové uložení a transport stojících lahví o objemu 2 litry a napájení probíhá volitelně buď 12 volty v autě, popř. 230 volty doma nebo v hotelu. V objemu dodávky obsažená ochrana proti vybití baterie a také dodatečné izolační víko jako možnost výměny za chladící víko Vám nabízejí nezbytnou bezpečnost a co možná největší komfort. Energetická třída A++.

  • 4 040 Kč

Posuvný modul do zavazadlového prostoru

S originálním posuvným modulem Volkswagen pro zavazadlový prostor můžete zavazadlový prostor svého vozidla flexibilně rozdělit a zajistit tak náklad před posunutím. Posuvný modul lze libovolně polohovat podél vnějších hran ložné plochy prostřednictvím upínací spony a teleskopická tyč posuvného modulu pro zavazadlový prostor bezpečně zadrží náklad. K dispozici pro různé modely.

  • 2 640 Kč

Závěsná taška na odpadky

Textilní taška se jednoduše namontuje na opěrky hlavy předních sedaček a v případě potřeby jí lze rovněž lehce odstranit. Součástí dodávky jsou role pytlíků na odpad. Ty oceníte při delších jízdách a nebo při jízdách s dětmi a Vaše auto zůstává čisté.

  • 560 Kč

Volkswagen Pneuservis                              

Kompletní péče o pneumatiky

Poradíme a namontujeme nejvhodnější pneumatiky s 3letou PneuGarancí pro Váš vůz. Nabízíme také jejich uskladnění, očištění, vyvážení a zdarma ekologickou recyklaci opotřebovaných pneumatik. Volkswagen Pneuservis je All Inclusive služba pro Vás.


Pro více informací kontaktujte naše servisní poradce

KONTAKT


Potřebujete poradit se servisem vozu Volkswagen? Kontaktujte nás

ico-message
Zanechte zprávu

Naši servisní poradci Vám odpoví následující pracovní den

* povinný údaj