Audi servisní akce

V našem autorizovaném servisu Audi na Váš vůz vždy dohlédne odborně vyškolený tým. Precizně zpracované originální díly, dokonale funkční příslušenství, kompletní služby Audi Pneuservisu se širokou nabídkou kompletních kol a letních pneumatik, to vše čeká jen na Vás. Neváhejte, protože nová sezóna je na dohled.

Obrázek_web_akce LP detail (1)

AKČNÍ NABÍDKA SEZONNÍHO SERVISU

Audi sezonní servis*

Před motoristickou sezonou prověříme funkčnost nejvíce zatěžovaných součástí Vašeho Audi, jako jsou např. brzdy, osvětlení, podvozek, startovací baterie, topení a klimatizace nebo kola. Prohlídka je zakončena zkušební jízdou.

Audi pneuservis

Výměna zimních kol za letní. Kontrola stavu disku a pneumatiky, vč. hloubky dezénu. Kontrola tlaku v každé pneumatice. Umytí a uskladnění všech kol na jednu sezonu. Ekologická likvidace opotřebovaných pneumatik.

Kompletní prohlídka za výhodnou cenu 990 Kč.
 


Originální příslušenství Audi

Zboží můžete zakoupit přímo v našem dealerství nebo objednat a zdarma si ho nechat dopravit na naši provozovnu, kde si ho jen vyzvednete. Rádi vám také pomůžeme s případnou montáží příslušenství na váš vůz.

Nosič jízdních kol na tažné zařízení

Sklopný nosič jízdních kol Audi pro závěsné zařízení nabízí místo pro bezpečnou přepravu 2 jízdních kol nebo elektrokol. V případě potřeby jej lze volitelně rozšířit na 3 jízdní kola. S vlastní hmotností pouhých 14 kg nepředstavuje montáž na vozidlo žádný problém. 

Přední autokamera

Základní balíček Universal Traffic Recorder 2.0 (UTR 2.0) – jednokanálová sada (pouze vpředu) pro videozáznam jízdních situací před vozem. Videozáznam s flexibilními možnostmi využití ve standardním i parkovacím režimu probíhá vpředu. 

Skládací box do zavazadlového prostoru

Funkční a praktický box z černého polyesteru nabízí prostor k uložení věcí až 32 litrů . Lze snadno složit pomocí pásky se suchým zipem. V rozloženém stavu slouží jako doplňková ochranná podložka do zavazadlového prostoru. 

Chladicí box

Box pojme nejméně 20 litrů a při každé příležitosti se postará o správnou teplotu. Je vhodný k bezproblémové přepravě 2litrových lahví ve stoje a je napájen 12V přípojkou ve vozidle.

*Nabídka platí do 21. 6. 2024.

Zaujala Vás naše akční nabídka? Kontaktujte naše servisní poradce

David_Wait QR kód

David Wait
Vedoucí servisu Audi

david.wait@klokocka.cz +420 607 033 435

Ladislav_Jarka QR kód

Ladislav Járka
Servisní poradce Audi

ladislav.jarka@klokocka.cz +420 607 033 430

Lukas_Jansa QR kód

Lukáš Jansa
Servisní poradce Audi / Specialista oprav po dopravních nehodách

lukas.jansa@klokocka.cz +420 607 033 431

Ondrej_Hajek QR kód

Martin Hájek
Servisní poradce Audi

martin.hajek@klokocka.cz +420 607 033 429