Audi Pneuservis

Nejméně dvakrát ročně je se zahájením nové sezóny nutné vyměnit letní, resp. zimní pneumatiky. U svého servisního partnera Audi máte jistotu, že dostanete správné pneumatiky vhodné pro svůj model. Tam si můžete vybrat z velké nabídky renomovaných výrobců pneumatik.

pneuservis

Audi PneuGarance

Váš servisní partner Audi má permanentně připravené atraktivní nabídky a poskytne odborné poradenství. Pneuservis u Vašeho servisního partnera Audi přirozeně také znamená okamžitou montáž a uskladnění zimních, resp. letních pneumatik za příznivou cenu. Tip pro Vás: při nákupu nových pneumatik a kol odevzdejte své staré pneumatiky hned k recyklaci - přirozeně zdarma.

Originální kvalita, za kterou ručíme.

Kvalita pneumatik má nezanedbatelný význam pro Vaši bezpečnou jízdu. Pneumatiky jsou trvale vystaveny velkému zatížení, a to nejen kvůli mnohdy nekvalitnímu povrchu vozovek. Na cestách Vás čekají různé nástrahy jako hřebíky, šrouby, ostré kameny, které mohou pneumatiku poškodit natolik, že ji nelze opravit. V těchto případech se Vám bude hodit náš garanční program Audi PneuGarance, který Vám ušetří peníze.

Záruku Audi PneuGarance automaticky získáte v Autosalonu Klokočka při zakoupení nové pneumatiky. Garance je poskytována už při zakoupení jedné pneumatiky a je platná po dobu tří let. Vztahuje se na neopravitelná poškození vzniklá při běžném provozu, včetně najetí na obrubník. Pokud máte platnou doživotní Záruku mobility, můžete využít i odtah do servisu Autosalonu Klokočka.

S programem Audi PneuGarance získáte slevu až 70 % z ceny pneumatiky, na niž je garance uplatňována. Výše slevy (stejně jako doba platnosti záruky) závisí na hloubce zbytkového dezénu, přičemž limitem je 5 mm. Slevu můžete uplatnit pouze v případě, že nakoupíte novou pneumatiku v servisu Autosalonu Klokočka, cena nové pneumatiky bude snížena o poskytnutou slevu.

Změna podmínek akce vyhrazena.

Potřebujete poradit se servisem vozu Audi? Kontaktujte nás

ico-message
Zanechte zprávu

Naši servisní poradci Vám odpoví následující pracovní den

* povinný údaj