ŠKODAPlus

VYZKOUŠENÉ OJETÉ VOZY

Autosalon Klokočka je certifikovaným prodejcem ojetých vozů pod značkou ŠKODAPlus, kde splňuje veškerá přísná kvalitativní kritéria tohoto programu prodeje ojetých vozidel společnosti ŠKODA AUTO a.s.

Za rok 2010 získal Autosalon Klokočka titul nejlepší obchodník ŠKODAPlus.

ŠKODAPlus je program pro certifikované prodejce v prodejní síti ŠKODA AUTO a.s.

V nabídce Autosalonu Klokočka v programu ŠKODAPlus naleznete pestrou nabídku ojetých vozů ŠKODA včetně dalších ojetých vozů jiných značek, které splňují standardy ŠKODAPlus.

Vozy programu ŠkodaPlus

Proč ŠKODAPlus pro pořízení ojetého vozu?

 • garance kvality poskytovaných služeb
 • jako certifikovaný partner programu ŠKODAPlus musíme splňovat přísná kvalitativní kritéria a podléháme průběžné kontrole ŠKODA AUTO a.s.
 • naše prodejní místa disponují plným zázemím našich autorizovaných servisů Volkswagen, ŠKODA, Audi a SEAT
 • profesionální úroveň služeb vám usnadní celý proces nákupu či prodeje vašeho ojetého vozu

Roční vozy ŠKODAPlus

Kupte si roční vůz v perfektním stavu s nízkým počtem ujetých kilometrů. Získáte jistotu a kvalitu jako u nového vozu na dlouhou dobu.

V rámci kategorie Roční vozy získáváte:

1. Vozy mladší 18 měsíců

Pokud hledáte vůz takřka na úrovni nového, jen do něj nechcete tolik investovat, nebo má být nákup u partnera ŠKODAPlus vstupem do světa automobilů - pak máme právě pro vás výbornou nabídku těchto mladých vozů: jsou jako nové, jen levnější. Rozsah a platnost zjistíte u partnera ŠKODAPlus.

2. Najeto do 30 000 km

Takřka nový vůz nejen datem výroby, ale i počtem ujetých kilometrů. Můžete si být jisti, že vozy této kategorie jsou skutečně na začátku své životnosti a čeká vás s nimi ještě velká porce kilometrů. Rozsah a platnost zjistíte u partnera ŠKODAPlus.

3. Dvouletá záruka ŠKODA Auto

Zásadní rozdíl mezi novým a ojetým vozem je v záruce - většinou již záruka výrobce na ojetý vůz není nebo z ní zbývá jen několik měsíců. Ne však u vozů z programu ŠKODAPlus! Všechny ŠKODAPlus Roční vozy mají ještě minimálně 2 roky tovární záruky od ŠKODA Auto - vaše jistota je tedy dokonalá. Rozsah a platnost zjistíte u partnera ŠKODAPlus.

4. Záruka výměny vozu

Co představuje označení vozu ŠKODAPlus?

Ojeté vozy v kategorii ŠKODAPlus představují vozy všech značek do 5 let stáří, které splňují daná kvalitativní kritéria.

1. Zkušební jízda - vozy jsou připravené k okamžité předváděcí jízdě, kde můžete plnohodnotně ověřit kvality vámi vybraného ojetého vozu

Projeďte se ve vyhlédnutém voze podle libosti. Zkušební jízda zůstává nejdůležitějším prostředkem jak zjistit, zda vám vybraný vůz vyhovuje a splňuje všechny vaše požadavky. Prodejce ŠKODA vám rád názorně předvede všechny funkce a výbavu vozu. Všechny vozy ŠKODAPlus jsou připraveny k okamžité zkušební jízdě. Rozsah a platnost zjistíte u partnera ŠKODAPlus.

2. Výkup vašeho vozu - pokud se rozhodnete pořídit nový vůz z naší nabídky ojetých vozů, nabízíme výkup stávajícího vozu na protiúčet

Pokud se rozhodnete pro nový vůz značky ŠKODA nebo vůz z programu ŠKODAPlus, rádi váš stávající automobil vykoupíme. Vyškolený technik přezkouší stav vašeho vozu a nabídne vám férovou výkupní cenu kalkulovanou dle ceníků nezávislé profesní organizace. Rozsah a platnost zjistíte u partnera ŠKODAPlus.

3. Předprodejní příprava vozu - ojeté vozy v nabídce procházejí kompletní předprodejní přípravou certifikovanými techniky

Všechny vozy v programu ŠKODAPlus prošly důkladnou předprodejní přípravou v plně vybaveném servisu ŠKODA, která prověřila jejich technickou a optickou kvalitu. Můžete se tak spolehnout, že váš nový vůz nebude vyžadovat dodatečné nákladné investice. Rozsah a platnost zjistíte u partnera ŠKODAPlus

4. 12 měsíců záruka - na ojeté vozy poskytujeme zákonnou záruční dobu včetně možnosti rozšíření a prodloužení s partnerem CarGarantie

Zeptejte se prodejce ŠKODAPlus na 12 měsíční záruku pro váš nový vůz - ta vás ochrání před neočekávanými výdaji za poruchy vzniklé po převzetí vozu. Její krytí zahrnuje všechny komponenty od motoru po elektroniku. Rozsah a platnost zjistíte u partnera ŠKODAPlus.

5. Atraktivní podmínky financování - ve spolupráci se společností ŠkoFIN nabízíme širokou škálu produktů možnosti financování ojetých vozidel (odkaz ŠkoFIN), což vám umožní okamžitý nákup vozu bez potřebné hotovosti

Společnost ŠkoFIN vám vždy dokáže nabídnout individualizované podmínky financování a s vozem tak můžete odjet ihned i bez potřebné hotovosti. Volba mezi leasingem s nízkými měsíčními splátkami a flexibilní koncovou splátkou nebo úvěrem je pouze na vás. Rozsah a platnost zjistíte u partnera ŠKODAPlus.

6. Výhodné pojištění vozu - máte možnost výběru ze široké nabídky našich partnerů zajišťující komplexní pojištění motorových vozidel

Díky značkovým pojistným produktům od partnerů ŠKODAPlus vám otevírají široké možnosti, jak chránit sebe i váš vůz. Vše lze samozřejmě zajistit přímo při koupi vozu bez zbytečných průtahů. Rozsah a platnost zjistíte u partnera ŠKODAPlus.

7. Doživotní záruka mobility na vozy ŠKODA - záruka mobility vám zajistí dosažení cíle Vaší cesty. V rámci této záruky máte nárok na odtah vozu k nejbližšímu servisnímu partnerovi ŠKODA a možnost poskytnutí náhradního vozidla. Záruku mobility lze prodlužovat na základě pravidelných předepsaných servisních prohlídek u autorizovaných servisních partnerů ŠKODA.

Se zárukou mobility si můžete být jistí, že vždy dosáhnete svého cíle. V případě poruchy zajistíme náhradní vozidlo, resp. odtah do nejbližšího servisu. Záruka mobility Vám bude v případě provádění předepsaných servisních inspekcí u autorizovaných servisních partnerů ŠKODA automaticky prodlužována. Rozsah a platnost zjistíte u partnera ŠKODAPlus.

8. Certifikát vozu

 • vozidlo není k datu prodeje evidováno jako odcizené v ČR
 • identifikační číslo (VIN) vozidla jednoznačně odpovídá uvedenému roku výroby
 • identifikační číslo (VIN) obsahuje pouze povolené znaky a souhlasí se značkou vozidla
 • potvrzuje splnění kritérií a standardů ŠKODAPlus

K vozidlu zakoupenému v rámci programu ŠKODAPlus obdržíte certifikát osvědčující, že:

 • vozidlo není k datu vydání certifikátu evidováno jako odcizené v ČR
 • vozidlo, jednoznačně určené svým identifikačním číslem (VIN), odpovídá uvedenému roku výroby
 • identifikační číslo vozidla (VIN) neobsahuje nepovolené znaky a odpovídá deklarované značce vozidla
 • vozidlo splňuje všechny technické požadavky a standardy ŠKODAPlus

Rozsah a platnost zjistíte u partnera ŠKODAPlus.

9. Vyřízení veškerých formalit - významnou úsporou vašeho času je možnost využít naše komplexní služby spojené s vyřízením agendy na dopravním úřadě

Pro usnadnění vašeho života a úsporu času vám partner programu ŠKODAPlus nabídne možnost vyřízení veškerých formalit spojených s nákupem nebo prodejem vozu. Vy si jen vyberete vůz a v dohodnutý termín odjedete bez nutnosti navštěvovat úřady. Rozsah a platnost zjistíte u partnera ŠKODAPlus.

10. Roční kontrola zdarma - po ročním provozu vašeho nového ojetého vozu využijte možnost bezplatné kontroly stavu vozidla

 

 

VolkswagenSkodaAudiSEATKia

Nonstop Asistent

724 090 050