Novinky

JORDAN RALLY 2018: Štajf otevřel účast v MERC druhým místem

30.4.2018

Posádka týmu Racing 21 Vojtěch Štajf a Markéta Skácelová startující na voze ŠKODA Fabia R5 úspěšně otevřela svoji letošní zahraniční účast v rámci seriálu FIA Middle East Rally Championship (MERC). Do cíle Jordánské rally, úvodního podniku tohoto šampionátu, dovezli svůj soutěžní vůz na druhém místě celkové klasifikace a získávají tak první cenné body.

Zobrazit >

Tulipánový den ve FN v Motole

25.4.2018

Již tuto středu ve Fakultní nemocnici v Motole proběhne tzv. „Tulipánový den“, který se vždy koná v posledním dubnovém týdnu. A o co konkrétně ten den jde? O nic menšího, než o oslavou práce dobrovolníků ve Fakultní nemocnici v Motole a tamních dětsk...

Zobrazit >

RACING 21: Šumava Klatovy 2018 - Dva kilometry k úspěchu

23.4.2018

S obrovským zklamáním odjíždí z 53. ročníku Rallye Šumava Klatovy posádka Racing 21 – Klokočka ŠKODA teamu Vojtěch Štajf a Markéta Skácelová startující na voze ŠKODA Fabia R5. Zcela vyrovnaným výkonem se v silné konkurenci vozů specifikace R5, WRC a S2000 snažila po celou dobu atakovat pětici nejlepších posádek. Fatální poškození kola a následné opuštění trati však těsně před koncem soutěže sebralo naději na skvělý výsledek.

Zobrazit >

RACING 21: Na tradiční Šumavu s velkou motivací

19.4.2018

Posádka Racing 21 – Klokočka ŠKODA teamu Vojtěch Štajf a Markéta Skácelová se intenzivně připravují na svůj letošní druhý start v seriálu MČR v automobilových soutěžích. O nadcházejícím víkendu opět změří své síly s početnou konkurencí nejen na vozech specifikace R5 v rámci 53. ročníku Rallye Šumava Klatovy.

Zobrazit >

Autosalon Klokočka pomáhá nemocným dětem

19.4.2018

Jsme rádi, když můžeme pomáhat šířit radost a potěšit tak znevýhodněné děti, kterým osud příliš nepřál. A právě díky naší dlouhodobé spolupráci s Chance 4 Children dětských úsměvů každoročně přibývá. Jen loni se nám tímto společným úsilím podařilo ro...

Zobrazit >

VolkswagenSkodaAudiSEATKia

Nonstop Asistent

724 090 050