Novinky

Klokočka ŠKODA Czech Rally Team

13.3.2017

V showroomu Škoda na Karlovarské ulici se za účasti dvou desítek novinářů uskutečnila tisková konference Klokočka Škoda Czech Rally Teamu před startem nové sezony.

Zobrazit >

Volejbalisté Kladna vybojovali Český pohár

28.2.2017

Volejbalisté Kladna vybojovali poprvé Český pohár a slaví zasloužený úspěch. Autosalon Klokočka jako hrdý partner týmu gratuluje k velkému vítězství.

Tým Autosalonu Klokočka

Zobrazit >

Stanislav Matuš slaví skvělé 5. místo

20.1.2017

Stanislav Matuš člen Prague Golf Teamu kterého je Autosalon Klokočka hrdým sponzorem slaví na prvním letošním turnaji v Egyptě skvělé 5. místo.
Gratulujeme!

Zobrazit >

Pražský Rallysprint

6.12.2016

Poslední rally tohoto roku se našemu týmu opět náramně vydařila. Na Pražském Rallysprintu posádka v netradičním složení Vojtěch Štajf a Karel Janeček obsadila skvělé třetí místo a potvrdila tak celkové bronzové umístění v rámci MČR 2016.Více informac...

Zobrazit >

Klokočka ŠKODA Czech National Team oslavuje

5.10.2016

Klokočka ŠKODA Czech National Team vybojoval v celkovém hodnocení MČR třetí místo.