Soutěž o vstupenky na koncert Lucie

Vytisknout

Autosalon Klokočka v letošním roce slaví 30 let svého úspěšného fungování na trhu. Toto jubileum si připomínáme řadou akcí a oslav; patří mezi ně i soutěž o vstupenky na koncert kapely Lucie, který proběhne 22. listopadu 2018 v pražské O2 areně.

Soutěž probíhá na facebookových stránkách Autosalonu Klokočka, a to od 30. září 2018 do 30. října 2018. Úkolem soutěžících je zveřejnit v komentářích pod soutěžním příspěvkem soutěžní fotografii, která splňuje všechna následující kritéria:

  • je na ní zachycen vůz značky ŠKODA, Audi, VW nebo Kia nebo jeho rozpoznatelná část
  • obsahuje jakkoliv ztvárněnou číslovku 30
  • je autorským dílem soutěžícího, tj. jde o fotografii, kterou soutěžící pořídil sám

Po ukončení soutěže porota Autosalonu Klokočka vybere ze zaslaných fotografií tři nejzdařilejší a bude o tomto výběru na facebookové stránce informovat. Tři soutěžící, kteří tyto fotografie zaslali, budou kontaktováni přes soukromou zprávu na facebooku a vyhrávají po dvou vstupenkách na koncert. Ceny je nutné převzít si osobně či v zastoupení na adrese Autosalon Klokočka, Karlovarská 660, Praha 6 a podepsat protokol o převzetí. Zaslání výhry poštou není možné. V případě, že si některý z výherců nepřevezme výhru do 14. listopadu 2018, určí porota výherce náhradního, který rovněž bude kontaktován přes soukromou zprávu na facebooku.

Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci Autosalonu Klokočka a jejich rodinní příslušníci. Ceny nelze právně vymáhat, ani za ně požadovat finanční náhradu. Účastí v soutěži výherce souhlasí s tím, že při převzetí výhry bude vyfotografován a jeho fotografie může být zveřejněna na facebookové stránce Autosalonu Klokočka

Autosalon Klokočka si vyhrazuje právo smazat ty soutěžní příspěvky, které by neodpovídaly zadání soutěže nebo by mohly vyvolávat pohoršení. Rovněž si vyhrazuje právo soutěž kdykoliv zrušit či změnit soutěžní podmínky.

< Zpět na seznam aktualit

VolkswagenSkodaAudiSEATKia

Nonstop Asistent

724 090 050