PRAGUE GOLF TEAM: Spolupráce pokračuje druhou sezónou

Vytisknout

Od zahájení spolupráce Prague Golf Teamu a Autosalonu Klokočka uběhl již více než rok, který byl pro českého golfistu Stanislava Matuše velmi úspěšný. Aktuálně Stanislav Matuš obsazuje 747. místo World Golf Ranking a je tak již od května roku 2016 nejlepším českým hráčem. K tomuto umístění mu výrazně pomohlo největší české vítězství za posledních 18 let na turnaji Nieder- Östereich Open 2016, 2. místo vybojoval na Open Ocean 2017 letos v březnu.

Český olympijský vítěz, mistr světa a moderátor FTV Prima Roman Šebrle je v oblasti profesionálního golfu relativně nováčkem (od roku 2015). Pro sezónu 2017 je Romanovým cílem výrazný posun v celkovém českém pořadí Golf Digest Order of Merit 2017.

Autosalon Klokočka pro letošní sezónu hráče Prague Golf Teamu vybavil novými vozy ŠKODA SUPERB COMBi 2,0 TDI 4x4 DSG a ŠKODA KODIAQ 2,0 TDI 4x4 DSG.Doufáme, že letošní sezóna bude minimálně stejně úspěšná jako předešlá, a golfistům přejeme nejen mnoho dalších najetých kilometrů, ale především naplnění jejich profesionálních cílů.

< Zpět na seznam aktualit

VolkswagenSkodaAudiSEATKia

Nonstop Asistent

724 090 050