AKTIV 55+: Veletrh pro plnohodnotný aktivní život

Vytisknout

Již od tohoto čtvrtka 12.4. do neděle 15.4. nás můžete vidět v rámci veletrhu pro plnohodnotný aktivní život AKTIV 55+. A co konkrétně vás tentokrát čeká?

Veletrh AKTIV 55+ nabízí přehlídku toho nejdůležitějšího pro plnohodnotný aktivní život. Navazuje tak na desetiletou tradici veletrhu FOR SENIOR a doplňuje veletrhy pro celou rodinu – FOR KIDS, FOR PETS, FOR TRAVEL a EkoAUTO. To vše již tento týden v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Veletrh AKTIV 55+ je jedinou akcí svého druhu v České republice. Návštěvníci mají možnost vidět řadu vystavovatelů, jejichž společným cílem je seniorům zpříjemnit a usnadnit život. Zastoupeny tak jsou nejen lázně a rehabilitační střediska, ale i firmy nabízející mobilní techniku nebo produkty pro volný čas a sportovní vyžití. Chybět nebudou ani praktické ukázky pomůcek pro seniory a odborný doprovodný program.

Tento dubnový víkend však bude letňanské výstaviště patřit celé rodině. Veletrh FOR KIDS chystá pestrou nabídku firem, které mají ve svém sortimentu hračky, kočárky, autosedačky, odrážedla nebo oblečení pro miminka i větší ratolesti. Děti si budou moci užít spoustu zábavy v nafukovacím městečku. Představí se i talentované děti s pěveckými a tanečními vystoupeními. Veletrh FOR PETS potěší opět všechny majitele domácích mazlíčků. Pestrou nabídku zboží pro čtyřnohé kamarády doplní divácky zajímavý doprovodný program – ukázky výcviku a práce záchranářských, asistenčních a vodicích psů, agility nebo dog dancing. Přímo z veletrhu si budou moci zájemci odnést i kočku z umisťovací výstavy, do které se zapojí vybrané útulky. Na veletrhu FOR TRAVEL pak získají návštěvníci tipy na cestování a rovnou vyřeší letošní letní dovolenou. Soubor FOR FAMILY doplní nováček mezi veletrhy – salon ekologické dopravy EkoAuto.

Za Autosalon Klokočka se pak můžete těšit na prezentaci vozů Volkswagen T-Roc a Multivan, které jsou pro moderní, aktivně založenou rodinou jako stvořené. Náš tým vám bude k dispozici všechny dny veletrhu od 10 do 18 hod., v neděli pak do 17 hod.

Více informací o veletrhu, dalších vystavovatelích i doprovodném programu najdete na stránkách www.aktiv55plus.cz.

Těšíme se na Vás.

Tým Autosalon Klokočka

< Zpět na seznam aktualit

VolkswagenSkodaAudiSEATKia

Nonstop Asistent

724 090 050