Společnost Autosalon Klokočka Centrum a.s., hledá novou kolegyni/kolegu na pozici:

Prodejce nových vozů Volkswagen

Náplň práce:

  • Prodej nových a užitkových vozidel Volkswagen
  • Prodej doplňkových služeb – finanční služby, pojištění vozidel a doplňky k vozidlům
  • Péče o stávající zákazníky
  • Vyhledání nových obchodních příležitostí
  • Předvádění vozidel
  • Péče o nabízené vozy

Požadujeme:

  • Praxe v oblasti prodeje ojetých vozidel - výhodou
  • Znalost finančních produktů a služeb (pojištění, úvěry, leasing, operativní leasing, aj.)
  • Komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka - výhodou
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Reprezentativní vystupování
  • Orientace na výkon
  • ŘP sk. B – aktivní řidič
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office) a s CRM systémy
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • Perspektivní zaměstnání
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Komplexní zaškolení a možnost dalšího vzdělávání
  • Příjemný kolektiv a zázemí stabilní společnosti
  • Širokou škálu firemních benefitů

Pracoviště:

  • Praha 6 - Řepy, Karlovarská 660
V případě, že máte zájem o uvedenou pozici a splňujete všechny uvedené požadavky, zašlete nám svůj strukturovaný životopis s průběhem praxe.

Kontakt:

Autosalon Klokočka Centrum a.s.
Pavlína Vodvárková
personální administrátorka
Karlovarská 660, Praha 6 - Řepy
E-mail: pavlina.vodvarkova@klokocka.cz
Tel.: 222 197 702 Mobil: 601 252 961

VolkswagenSkodaAudiSEATKia

Nonstop Asistent

724 090 050