Volkswagen T-Cross

Flexibilní SUV, které se přizpůsobí Vašim přáním.
Nový T-Cross je absolutně všestranný automobil: dojem zanechá nejenom svým výrazným a dynamickým designem, ale také svojí flexibilitou. Díky celé řadě designových variant přináší více svobody – pro spontánní podnikání, cestování na dlouhé vzdálenosti nebo proměnlivé požadavky všedních i nevšedních dnů.

Automobil, jenž neodpovídá žádné existující definici.
Nechte se okouzlit automobilem, jenž neodpovídá žádné existující definici a který je v každém svém rysu zcela mimořádný. Je prostě přesně takový, jako Vy.

Kromě rozsáhlých možností individualizace poskytuje T-Cross také vysokou úroveň komfortu. Linie výbavy T-Cross a Life jsou vybavené pohodlnými a vysoce kvalitními sedadly. Linie T-Cross Style je pak na předních místech vybavena sportovně-komfortními sedadly.

T-Cross je sériově vybaven halogenovými světlomety a LED světly pro denní svícení umístěnými v předním nárazníku. LED světlomety, jejichž součástí jsou také světla pro denní svícení, se vyznačují vysokým světelným tokem a spektrum jimi vyzařovaného světla je podobné spektru světla denního. Za špatného počasí navíc zlepšují Vaši viditelnost.

K objednání již nyní v Autosalonu Klokočka.

Rezervovat testovací jízdu
Buďte mezi prvními, kdo si vyzkouší nový T-Cross.

PDF Ceník (605.5 kB)

PDF Katalog (2 MB)

Fotografie vozu

VolkswagenSkodaAudiSEATKia

Nonstop Asistent

724 090 050