ŠKODA Citigo

Nová ŠKODA Citigo představuje malý vůz s maximálním prostorem. Tento jedinečný vůz nabízí dostatečný prostor až pro čtyři pasažéry.

Svěží, moderní vzhled

Příď modelu ŠKODA CITIGO byla důkladně přepracována: nová kapota, nová maska chladiče v typickém designu značky ŠKODA, upravený nárazník a pozměněná mlhová světla dodávají vozu nový svěží vzhled. Zatmavené zadní skupinové svítilny jsou nyní k dispozici i pro výbavu Ambition. Pro výbavu Style je k dispozici ColourConcept se střechou a kryty zpětných zrcátek v bílé nebo černé barvě. Přední světlomety jsou vybavené LED-světlem pro denní svícení a mlhová světla mohou být volitelně vybavená Corner funkcí, s jejíž pomocí si vůz na křižovatkách osvítí prostor, do kterého řidič míří, tak, že při rychlostech do 40 km/h při odbočování automaticky zapne pravé nebo levé mlhové světlo.

Vylepšená konektivita

ŠKODA CITIGO nabízí integrovaný držák na telefon včetně softwarové licence pro propojení telefonu s vozem, mapových podkladů, navigačního systému a aplikací pro zobrazení provozních údajů vozu. Mobilní telefon se nejprve upevní do držáku a tím se naváže spojení se systémem infotainmentu na bázi Bluetooth. Následně se uživatel prostřednictvím ovládacího systému vozu dostane i na kontakty a playlisty, uložené v telefonu. Palubní počítač poskytuje údaje o spotřebě paliva a další užitečné informace. K dispozici je například funkce DriveGreen, která řidiči pomáhá v dosažení hospodárného stylu jízdy.

Testovací jízda

Objednejte si v našich autosalonech testovací jízdu již nyní a vyzkoušejte kvality vozu ŠKODA Citigo na vlastní kůži.

Borského Praha 5 - Barrandov - prodej.barrandov@klokocka.cz

Karlovarská, Praha 6 - Řepy - prodej.skoda@klokocka.cz

Fotografie vozu

Videa

Líbí se Vám?

Tento vůz nabízí i novinky v oblasti technologií jako např. "City Safe Drive" - nový brzdový asistent či boční airbag Head Thorax. Tento vůz představuje kvalitní malý vůz za jedinečnou cenu.

Pojďte se projet.

Přijďte si tuto novinku v segmentu malých vozů vyzkoušet do našeho Autosalonu.

VolkswagenSkodaAudiSEATKia

Nonstop Asistent

724 090 050