Audi S5 Coupé

V novém Audi S5 Coupé se snoubí sportovnost a progresivita ve svých nejčistších podobách. Tento neobyčejný model je vybaven benzínovým motorem 3.0 TFSI, který ho při výkonu 260 kW dokáže z 0 na 100 km/h zrychlit během úžasných 4,7 vteřin. Celý exteriér od výrazných nárazníků a masky chladiče ve specifickém provedení "S" s dvojitými žebry přes vnější zpětná zrcátka v hliníkovém provedení až po znak S5 na bocích nese ostřejší rysy dravce. Čelní světlomety, které se mohou pochlubit novým designem, lze na přání vybavit světly Audi Matrix LED, která jsou sama o sobě ztělesněním dynamiky.

PDF Ceník (509.2 kB)

PDF Katalog příslušenství (6.1 MB)

PDF Katalog (3.9 MB)

Fotografie vozu

Videa

Líbí se Vám?

S kombinací motoru V8 FSI a stálého pohonu všech kol quattro je Audi S5 v konkurenci vysoce výkonných kupé jedinečné. Obrovská síla osmiválcového motoru se odráží v dynamicky vyladěném sportovním podvozku a vysoce výkonných brzdách. Přestože jde o sportovní auto, nechybí mu uvnitř dostatek místa se čtyřmi plnohodnotnými sedadly a velkým zavazadlovým prostorem, takže se nemusíte rozpakovat vydat se s ním na daleké cesty. Že vám na výletě nebude nic chybět, o to se postará široká nabídka výbavy z vyšší třídy. Technologie Audi drive select umožňuje řidičům nastavit řízení Audi S5 ve třech režimech (Comfort, Auto a Dynamic) a ve spojení s navigačním systémem MMI ještě v režimu Individual. Ve zvláštní výbavě můžete mít také akustickou a optickou pomoc při parkování – Audi parking system advanced, který pomocí kamery skryté v liště madla na zadní kapotě přenáší obraz toho, co se děje za vozidlem, na displeji MMI. A zapomenout nesmíme ani na soundsystém Bang & Olusfsen se 14 vysoce výkonnými reproduktory vybavenými technologií akustických čoček. Díky tomu můžete na všech sedadlech poslouchat hudbu ve stejně prvotřídní kvalitě. Vaše báječná jízda může začít!

Pojďte se projet.

Toužíte po krásném a bezpečném autě, na které se můžete plně spolehnout? Audi S5 Coupé bude pro vás to pravé! Přijďte se na něj podívat do Autosalonu Klokočka a domluvte si zkušební jízdu. Rádi vám vysvětlíme všechno, co vás bude zajímat. Můžete očekávat kvalitní služby i certifikovaný záruční a pozáruční servis. Těšíme se na vás v Autosalonu Klokočka, Terminál Audi.

VolkswagenSkodaAudiSEATKia

Nonstop Asistent

724 090 050