Audi Q7

Audi Q7 je výsledkem ambiciózní myšlenky: Nikdy nepřestat být lepší. Je maskulinní, a přesto z něj vyzařuje lehkost. V interiéru nabízí komfort na nejvyšší úrovni. Přináší ještě více volného prostoru pro Vaše představy. Motor 3.0 TDI zajistí zrychlení této „zabalené síly“ ve verzi s pěti sedadly z 0 na 100 km/h již od působivé hodnoty 6,3 sekundy.

Testovací jízda
Objednejte si v našem autosalonu testovací jízdu již nyní a vyzkoušejte novou Audi Q7 na vlastní kůži.

Karlovarská, Praha 6 - Řepy - prodej.audi@klokocka.cz

Fotografie vozu

Videa

Líbí se Vám?

Audi Q7 charakterizují hladké plochy a strohé linie. Ačkoliv má delší rozvor, je kompaktnější než jeho předchůdce. Zvětšila se jak šířka, tak i výška vozu, a ten je tak ještě více maskulinní a výrazný. Jeho nadčasový atletický vzhled umocňuje markantní mřížka chladiče a světlomety LED Matrix, které se dodávají jako výbava na přání.

Pojďte se projet.

Silný motor 3.0 TFSI disponuje výkonem 245 kW (333 k) a zrychluje Audi Q7 v pětimístném provedení z 0 na 100 km/h již od 6,1 sekundy. Sériový pohon všech kol quattro permanentně přenáší jeho sílu na silnici. A s jedinečným řízením všech kol, které se dodává jako výbava na přání, máte tento vůz v každé situaci ještě lépe pod kontrolou.

VolkswagenSkodaAudiSEATKia

Nonstop Asistent

724 090 050