Audi Q3

Audi Q3 má vlastnosti městského automobilu, ale pod kapotou sportovního ducha. Už jen mohutná karoserie, inspirovaná terénním vozem, prozrazuje dynamický potenciál motoru. V prostorném interiéru Audi Q3 najdete dostatek pohodlí pro řidiče i všechny pasažéry. A zavazadlový prostor zase bez problémů pojme jejich kufry. Chcete to vidět na vlastní oči? Přijďte se na Q3 podívat do Autosalonu Klokočka.

PDF Ceník (610.2 kB)

PDF Katalog (8.8 MB)

Fotografie vozu

Líbí se Vám?

Atleticky tvarovanou siluetu modelu Audi Q3 charakterizuje mohutná karoserie s plochým zadním oknem, jednodílná mřížka chladiče Audi Singleframe a nízko položené sací otvory, které napovídají o velkém potenciálu motoru. Audi Q3 2,0 TFSI má výkon buď 125 kW, nebo 155 kW. Model s nižším výkonem se může pochlubit mimořádnou kombinovanou spotřebou 7,5 l/100 km. Druhá, výkonnější verze zase dokáže zrychlit z 0 na 100 km/h za 6,9 sekundy a dosáhnout až 230km rychlosti.
Přední xenonové světlomety ve tvaru klínu jsou doplněné o světelné diody pro denní svícení. Mohutně tvarované okraje blatníků společně s bočními prahy zvýrazňují robustnost vozu. Audi Q3 měří 4,39 metru na délku, 1,83 metru na šířku a 1,60 metru na výšku včetně podélných střešních nosičů. Celovýklopná záď Q3 vizuálně zvýrazňuje šířku vozu a umožňuje velmi snadné nakládání všech možných kufrů a zavazadel. Prostorný interiér Audi Q3 je v harmonickém souladu s dynamickými liniemi exteriéru. Ovládací prvky vozu a jeho výbava jsou logicky uspořádané a intuitivní. Na přístrojové desce najdeme volitelnou novinku – sklápěcí barevný displej o velikosti 7 palců. Dobře padne do ruky i tříramenný kožený volant, dodávaný na přání, stejně jako hlavice řadicí páky, nebo voliče automatické převodovky.

Pojďte se projet.

Vášniví milovníci značky Audi si pro tato auta chodí do Autosalonu Klokočka už dlouhá léta, a to nejen pro ta nová. Autosalon Klokočka je totiž synonymem kvality a spolehlivosti, jak dokládá certifikát ISO 9001:2000. Chcete si své auto vybrat dobře a očekáváte také ten nejlepší záruční i pozáruční servis? Přijďte tedy k nám. Těšíme se na vás v Autosalonu Klokočka, Terminál Audi.

VolkswagenSkodaAudiSEATKia

Nonstop Asistent

724 090 050