Audi Nové Q3

Nové Audi Q3 vás na první pohled zaujme sebevědomým zevnějškem. Druhá generace tohoto rodinného SUV vás díky své všestrannosti a rozmanitým funkcím proveze každou situací komfortně a s jistotou.

O mužnou dominantnost přídě se stará osmihranná maska chladiče Singleframe a velké boční otvory sání vzduchu. Interiér překvapí nejen velkorysou prostorností, ale i praktickou variabilitou a mnoha detaily, které významně zvyšují celkovou využitelnost vozu. Najdete v něm spoustu místa pro vše, co potřebujete převážet: v závislosti na poloze zadních sedadel a jejich opěradel nabízí zavazadlový prostor kapacitu 675 litrů až 1 525 litrů se sklopenými opěradly zadních sedadel. Mimo to nabízí toto kompaktní SUV celou řadu šikovných funkcí infotainment systému, který může dle úrovně výbavy zahrnovat digitální přístrojovou desku Audi virtual cockpit a velký dotykový displej MMI touch.

Při projíždění městem, na dlouhých cestách i při parkování Vás budou podporovat inteligentní asistenční systémy, které vám ve vašem novém Audi Q3 zajistí ještě větší komfort.

PDF Ceník (448.8 kB)

Fotografie vozu

VolkswagenSkodaAudiSEATKia

Nonstop Asistent

724 090 050