Audi A8 L

Umožníme Vám sáhnout si na budoucnost. Potěšíme Vás designovým jazykem, který povznáší eleganci a dynamiku do nových výšin tvůrčí svobody. Nabídneme Vám celou řadu asistenčních systému, nový způsob interakce s vozem s intuitivní koncepcí té nejvyšší úrovně a především: větší životní prostor.Stvořte si svůj osobní prostor na zadních sedadlech, který bude tak flexibilní a komfortní jako nikdy před tím, a zjistěte, jak vypadá luxus v celé své velikosti. To vše Vám nabízíme v podobě nového Audi A8 L.

PDF Ceník (380.6 kB)

PDF Katalog (866.3 kB)

Fotografie vozu

Líbí se Vám?

Na první pohled se výjimečná Audi A8 L jakoby nijak neliší od své běžnější sestry A8. Přesto designéři přidali pár detailů, které i při letmém pohledu upozorní, že jde o zcela výjimečný vůz: černě lakovanou jednodílnou mřížka chladiče Audi Singleframe a mnoho decentních chromovaných prvků.

Pojďte se projet.

Fascinuje vás nová špičková Audi A8 L? Neváhejte a domluvte si zkušební jízdu v Autosalonu Klokočka, terminál Audi ještě dnes. Rádi vám poskytneme i veškeré další informace o tomto výjimečném voze. Samozřejmě se o vás a o váš jedinečný vůz postaráme i tehdy, až si jej odvezete domů. Nabízíme kvalitní a certifikovaný servis nejen v záruční lhůtě, ale i v pozáruční době. Těšíme se na vás při projížďce novým Audi A8 L z Autosalonu Klokočka.

VolkswagenSkodaAudiSEATKia

Nonstop Asistent

724 090 050