Audi A6 Limuzína

Audi A6 Limuzína, to je manažerský sedan nové generace, prošpikovaný moderními technologiemi, které se projevují i na designu vozu. Velká limuzína přináší ve všech oblastech konstrukce inovativní technická řešení, například lehkou karoserii, sportovní podvozek a velký výběr nových asistenčních a multimediálních systémů. Přijďte se na ni podívat do Autosalonu Klokočka.

PDF Ceník (361.9 kB)

PDF Katalog příslušenství (9.9 MB)

Fotografie vozu

Líbí se Vám?

Design nového Audi A6 vyjadřuje atletické vlastnosti a eleganci. Limuzína je 4,92 metrů dlouhá, 1,87 metrů široká, pouze však 1,46 metru vysoká, takže se může pochlubit nejsportovnějšími proporcemi ve své třídě. Celkový dynamický dojem je tvořen dlouhou kapotou motoru, napjatým obloukem nízké střechy a výraznými liniemi na bocích. Charakteristickým prvkem prostorného interiéru je ozdobná lišta, jejíž oblouk obklopuje řidiče a spolujezdce. Elegantně zakřivená přístrojová deska poskytuje řidiči dokonalý přehled . V nadstandardní výbavě najdeme takové technologické „lahůdky“ jako výsuvný sedmipalcový monitor, head-up displej, navigaci využívající Google Earth, připojení k internetu přes WiFi nebo noční vidění pomocí infra kamery, či exkluzivní reproduktory Bang & Olufsen, které udělají z vozu malý koncertní sál. Všechny detaily v interiéru, včetně dýhy z vrstveného dřeva, dokumentují pečlivý výběr a zpracování. Sedadla vpředu mohou být na přání vybavena masážní a ventilační funkcí, zatímco speciální paket ambiente osvětlení rozzáří interiér mnoha drobnými zdroji světla. Pod kapotou Audi A6 najdeme 245 koní v podobě vytříbeného turbodieselu 3.0 TDI s pohonem všech kol quattro a s automatickou převodovkou S tronic®.

Pojďte se projet.

Zatoužili jste po projížďce manažerskou limuzínou Audi A6? Neváhejte a domluvte si zkušební jízdu v Autosalonu Klokočka, terminál Audi. Poskytneme vám všechny informace, které vás budou zajímat. A až si své nové Audi odvezete domů, můžete od nás očekávat kvalitní a certifikovaný servis nejen v rámci záruční lhůty, ale rovněž v pozáruční době. Těšíme se na vás v Autosalonu Klokočka.

VolkswagenSkodaAudiSEATKia

Nonstop Asistent

724 090 050