Audi A6 Avant

Audi A6 Avant má lehké, elegantně plynoucí proporce a precizně definované kontury. Je to osobitý, reprezentativní vůz, který vám na cestách připraví velmi příjemná překvapení především svou praktičností. Oceníte velký zavazadlový prostor, kam je možno umístit nespočet věcí, které potřebujete na cestách. Přijďte se s Audi A6 Avant seznámit do Autosalonu Klokočka.

PDF Ceník (361.9 kB)

PDF Katalog příslušenství (9.9 MB)

Fotografie vozu

Líbí se Vám?

Audi A6 Avant se sportovním vzhledem v němž se setkáváme s elegancí a funkčností, které se pojí s pohodlím. Oproti sedanu o 11 milimetrů delší Avant je po všech stránkách velmi praktickým autem. Jeho zavazadlový prostor v základním uspořádání pojme 565 litrů a při jednoduchém sklopení zadních sedadel získáte místo o objemu 1680 litrů. Pokud máte klíček v kapse, můžete otevřít víko zavazadlového prostoru tak, že zasunete nohu pod zadní nárazník v místě, které je snímáno čidly. Na rozdíl od řady jiných vozů stejné třídy není karosérie Audi A6 Avant vyrobena jen z oceli, ale je použita hybridní hliníková konstrukce, která byla dosud využívána především u sportovních modelů. Díky této lehké konstrukci má vůz větší dynamiku a nižší spotřebu. Nejsilnějším z motorů Audi A6 Avant je 3,0 TDI biturbo. Ten A6 posouvá do kategorie turbodieselů s výkonem vyšším než 200 kW. Dieselový třílitr biturbo je nabízen výhradně se systémem quattro a osmistupňovým automatem Tiptronic. Praktičtější A6 s tímto motorem zrychlí z 0-100 km/h za 5,3 s, maximální rychlost je elektronicky omezena na hodnotu 250 km/h. Kombinovaná spotřeba činí 6,4 l/100 km.

Pojďte se projet.

Přijďte si k nám do Autosalonu Klokočka domluvit zkušební jízdu. Audi A6 Avant vás nadchne svojí všestranností a elegancí. Vášniví milovníci značky Audi k nám už chodí dlouhá léta. Vědí, že u nás dostanou fundované informace i kvalitní certifikovaný servis. Jsme totiž držitelem certifikátu ISO 9001:2000. Přijďte také. Těšíme se na vás v Autosalonu Klokočka, terminál Audi.

VolkswagenSkodaAudiSEATKia

Nonstop Asistent

724 090 050