Audi A6 Allroad Quattro

Již obě první generace modelu allroad quattro představené v letech 2000 a 2006 dosáhly skvělých prodejních úspěchů a na tuto tradici nyní naváže třetí generace.
Nové Audi A6 allroad quattro rozšiřuje svým talentem sportovní charakter elegantního kombi A6 Avant. V jízdě totiž může pokračovat i tam, kde asfaltovaná silnice končí. V kterémkoli motoru, pro který se v Audi A6 allroad rozhodnete, je Vám k dispozici šest válců. Výkonné motory, volitelné s technologií TFSI nebo TDI, akcelerují neodolatelně a zároveň efektivně. Díky systému rekuperace využívají energii účelně a inteligentně. Můžete klidně tahat přívěs o hmotnosti až 2,5 tuny. Tato síla přináší ještě větší nezávislost a flexibilitu. Audi A6 allroad quattro na vás čeká v Autosalonu Klokočka. Přijďte se s ním seznámit.

PDF Ceník (384.3 kB)

PDF Katalog příslušenství (9.9 MB)

Fotografie vozu

Líbí se Vám?

Nové Audi A6 allroad quattro s délkou 4,94 metru je úzce příbuzné s modelem A6 Avant, avšak v mnoha detailech se odlišuje vlastním robustním stylem. Jeho lehká karoserie vyrobená v mnoha oblastech z hliníku má vyšší světlou výšku. Vnější design byl výrazně přepracován, ozdobné lišty v masce chladiče jsou například svislé. Na přání nabízí Audi LED světlomety. Pro český trh jsou v sériové výbavě dodávané xenonové světlomety. Pro exteriér a prostorný interiér navrhli designéři Audi speciální barvy a nové materiály potahů a ozdobného obložení. Zavazadlový prostor nabízí objem 565 až 1680 litrů a praktické prvky, jako je fixační sada pro zajištění přepravovaných předmětů. Manipulaci se zavazadly usnadní na přání dodávané zadní výklopné víko s automatickým otvíráním ovládaným senzory společně s elektricky ovládanou krycí roletou. Vůz je pro jízdu v terénu vybaven ukazatelem náklonu a asistentem pro sjíždění prudkých svahů. Na přání nabízí Audi mnoho velmi komfortních prvků výbavy včetně head-up displeje a sedadel s odvětráváním a masážní funkcí. Nabídka modulů informačních a zábavních systémů sahá až k mnohostrannému systému MMI Navigation plus a k vynikající zvukové aparatuře Bang & Olufsen Advanced Sound System. Novinka je na vrcholu svého segmentu také v oblasti internetových služeb, nabízených pod hlavičkou Audi connect, nebo v oblasti výkonných asistenčních systémů.

Pojďte se projet.

S Audi A6 allroad quattro nikdy neztratíte pevnou půdu pod koly, i když to bude na nezpevněné cestě. Přijďte se na něj podívat, přijďte si ho vyzkoušet do Autosalonu Klokočka. Dozvíte se u nás vše, co vás o tomto vozu bude zajímat. Majitelům vozů Audi poskytujeme kvalitní a certifikovaný servis nejen během záruční lhůty, ale rovněž v pozáruční době. Těšíme se i na vás v Autosalonu Klokočka, terminál Audi.

VolkswagenSkodaAudiSEATKia

Nonstop Asistent

724 090 050