Audi A5 Sportback

V novém Audi A5 Sportback se harmonicky doplňují design kupé a praktické stránky modelů Avant. Dynamicky plynoucí křivky, kterým dominuje charakteristická vlna procházející ramenními partiemi, dodávají tomuto modelu výraz skutečného estéta. Pod atraktivním pětidveřovým zevnějškem se skrývají nově vyvinutý podvozek, výkonné hnací agregáty a inovativní systém infotainment, jehož součástí jsou i různé online funkce.

PDF Ceník (509.2 kB)

PDF Katalog příslušenství (6.1 MB)

PDF Ceník S line edition (218.3 kB)

PDF Ceník Edition (239.9 kB)

Fotografie vozu

Videa

Líbí se Vám?

Audi A5 Sportback s krátkým předním převisem, dlouhým rozvorem, širokým rozchodem kol, čtyřmi bezrámovými dveřmi a nízkým prosklením je dokonalým ztělesněním sportovní elegance. Interiér vozu skýtá dostatek prostoru a pohodlí pro celou vaši rodinu. Žádný z cestujících se nemusí bát, že bude o komfortní zážitek z jízdy ošizen. Naopak, můžete ho ještě podtrhnout poslechem hudby ze soundsystému Bang & Olufsen. Rozměrné víko zavazadlového prostoru je harmonicky integrováno do dlouhé splývající zádě s velmi skloněnými sloupky C. Dojem napětí, kterým A5 Sportback působí, umocňuje odtrhová hrana zadního spoileru. Objem zavazadlového prostoru 480 litrů je dostatečně velký a sklopením zadních sedadel ještě vzroste na 980 litrů. Poháněcí ústrojí vozů A5 Sportback důsledně využívá inovativní techniku Audi. Všechny motory – kultivované vznětové TDI nebo zážehové FSI – využívají velmi účinné přímé vstřikování paliva a splňují emisní normu Euro 5. Všechny modely jsou také vybaveny systémem rekuperace kinetické energie během brzdění a zpomalování, který ukládá zpětně získanou energii do akumulátoru pro pozdější využití.

Pojďte se projet.

Toužíte po bezpečném a reprezentativním rodinném autě, na které se můžete plně spolehnout? Audi A5 Sportback bude pro vás to pravé! Přijďte se na něj podívat do Autosalonu Klokočka a domluvte si zkušební jízdu. Rádi vám vysvětlíme všechno, co vás bude zajímat. Můžete očekávat kvalitní služby i certifikovaný záruční a pozáruční servis. Těšíme se na vás v Autosalonu Klokočka, Terminál Audi.

VolkswagenSkodaAudiSEATKia

Nonstop Asistent

724 090 050